Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még mindig nem jött meg.tegnap...

Még mindig nem jött meg.tegnap többször éreztem a mensis görcsöket.és sokszor hittem azt hogy most jött meg. mára teljesen elmúlt. Kiváncsi lennék hogy most mi van?

Figyelt kérdés

még mindig nem jött meg.tegnap többször éreztem a mensis görcsöket.és sokszor hittem azt hogy most jött meg.

mára teljesen elmúlt.


ez volt a kérdésem: [link]


2009. jan. 26. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj, mert lehet baba! Majd írj hogy mi lett!! :)
2009. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Csináltál már tesztet? Ha nem, akkor miért nem tesztelsz? Ha pozitív, nem is kell többet találgatni és örülhetünk.

Ha negatív, akkor még mindig várhatsz pár napot és ha nem jön meg, újra tesztelsz.

Reméljük végre sikerült!!!

2009. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
még nem csináltam,mert félek a csalódástól.sokszor estem ebbe a hitbe hogy sikerült,és csalódtam.most nem bízok már benne,csak reménykedek,mint minden hónapban.
2009. jan. 26. 10:01
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszttel könnyen pontot tehetsz a történet végére. Ha ennyire óvatos vagy akkor ami biztos alapon célszerűbb lenne reggel tesztelni. Belegondolva abba, hogy én a beágyazósás környéken egy nagyon pici rózsaszínt láttam és azt is csak a WC papíron. Akkor nem is igazán tulajdonítottam a dolognak, de utólag egyértelműnek tűnik. Úgyhogy Hajrá!!
2009. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi.veszek tesztet és holnap reggel megcsinálom.de amilyen szerencsétlen vagyok,megveszem és tuti addigra megjön.
2009. jan. 26. 10:16
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
teszt, teszt, teszt :) hajrááá, nagyon nagyon szurkolok!!!
2009. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

én is szorítok neked, megérdemelnéd végre. majd írj feltétlenűl mi lett!!!!


8 hós kisfiú anyuja :)

2009. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szurkolunk neked!

REMÉLJÜK,hogy mostmár sikerült!

Majd irj,hogy mi lett!

2009. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is kíváncsi vagyok az eredményre. Remélem összejött a baba. :)

2009. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

köszi csajok.rendesek vagytok.vettem tesztet.reggel próba...

szorítsatok!

2009. jan. 26. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!