Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-s vagyok. Hogyan, mikortól...

PCO-s vagyok. Hogyan, mikortól kell inni, és alkalmazni a cickafark, palástfű, és barátcserje kapszulát?

Figyelt kérdés

Kérem, csak az írjon, aki tényleg tudja, és használt is neki!

Már teljesen el vagyok keseredve, és nem szeretnék még csalódni!

Köszönöm!


2009. jan. 26. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is PCOS vagyok, én a cickafarkat szedtem tablettában a menstruáció utántól egészen a peteérésig. Volt peteérésem, nekem mintha erősítette volna. A multkor láttam a DM-ben a vitaminok között olyan készítményt amit kifejezetten a peteérési problémák hormonmentes kezelésére ajánlják.
2009. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A cickafark teát a mensi első napjától a 14. napig kell inniutánna meg a palástfüvet a következő ciklusig.Én is pcos vagyok és még nekem a doki írt fel closty-t, duphaston-t meg most kezdtem el a merckfornit szedni. De van akinet a metformint írják fel. Állítólag mind a kettő jó. Elkeseredni meg nem szabad, igaz én beszélek aki már teljesen ki van bukva. De mindíg bízni kell a csodában. Ti mióta próbálkoztok?

Üdv: B

2009. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Kedves B!

Lassan fél éve próbálkozunk.

Csak abban az a rossz, h a gyógyszer mellékhatásoktól, meg a sok sok negatív teszttől már kivagyok!

Én metfogammát szedek(olyan mint a metformin) attól az első időkban sokszor volt hányingerem, meg clostyt is.

Ti?

2009. jan. 26. 10:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első válaszoló vagyok. Én most kezdtem a clostit szedni, de már én sem bízom benne hogy sikerül. Ez lesz a 7. hónapja hogy próbálkozunk, most megyek a héten Uh-ra, de labort is kérni fogok.
2009. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én sem tudom már, mert már arra is gondoltam, hogy nem reped meg a tüszőm!

Mert megérni megérik, mert uh láttuk, és jó időben is vagyunk együtt, még se jön össze.

Lehet nem is reped meg a tüsző?

Ez metfogamma(metformin) mellett lehetséges?

2009. jan. 26. 10:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is gondoltam már erre, de szerintem erről a ciklus második felében vérvizsgálattal meg lehet győződni. Bár azt mondják és az orvos is azt nézte, hogy a hő emelkedik és fennmarad-e mert akkor volt állítólag volt tüszőrepedés. Egyébként ezen én is gondolkodtam, hogy van peteérésem és jókor is vagyunk együtt akkor miért nem sikerül?
2009. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem értem én se!

A héten megyek a dokimhoz, és megkérdezem már ezt tőle.

A hőmet viszont nem mérem.

2009. jan. 26. 11:03
 8/19 anonim ***** válasza:
A napokban megyek egyébként orvoshoz és meg fogom kérdezni, hogy ha a hő megemelkedik akkor biztosan megreped-e a tüsző.
2009. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én méreme a hőmet, és majd megírom!
2009. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyébként az ő javaslatára mérem a hőmet.
2009. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!