Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan mellett pecsételő...

Utrogestan mellett pecsételő vérzés? Ez most a menszi előjele vagy beágyazódás? Görbe mellékelve!

Figyelt kérdés

[link]


Kb. 2 hónapja derült ki, hogy inzulinrezisztenciám van (ezért nem jön össze a terhesség), de szerencsére még diétával kontrollálható. A peteérés támogatására a ciklus 3. napjától Clostit szedtem 5 napig 2x1-et, és e mellé a doki a a peteérés után Utrot írt fel 3x1-et. A ciklusaim eddig szabályosak voltak, megfelelő hosszúságú luteális szakasszal, sose volt pecsételő vérzésem, ezért nem értem, h ez most mi lehet, ma vagyok 25. ciklusnapon, az ovu utáni kb 10. nap. Köszönöm a segítséget


2010. dec. 29. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

A peteérés utáni 10. nap nagy valószínűséggel a beágyazódás időpontja. Pár nap múlva kiderül, kitartás!!!

Drukkolok!

2010. dec. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, csak attól félek, h ez megint nem az én hónapom és csak az utro miatt nem jön meg rendesen, 14. havi csalódottság után 36 évesen már sajnos sokszor esik nehezemre pozitívan gondolkozni és reménykedni
2010. dec. 29. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szedtem Utro-t. Azt mondta a dokim, hogy a 14. napon (peteérés után) teszteljek. Ha + szedjem tovább a gyógyszert, ha -, álljak le vele, hogy meg tudjon jönni. Valóban az a legjobb, ha nem éled bele magad. Próbálj ne foglalkozni a pecsételéssel, ne számolgasd a napokat.

Egyébként tudom, miről beszélsz, nekem 4 sikertelen év van a hátam mögött.

"Jövőre" kiderül. :)

2010. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, nem gondolkodtatok még azon, hogy felkerestek egy meddőségit? Nem sértésből mondom, de nincs sok időtök próbálkozni.

Bár az sem tuti és rengeteg pénz. Mi már 2 éve járunk és még mindig semmi.

2010. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A meddőségi azért nem került nálunk még szóba, m van már egy 9 éves egészséges nagyfiam (aki probléma nélkül azonnal összejött) és úgy gondoltuk, h legyen tesója, de nem minden áron, az orvos azt mondta h semmi egészségügyi akadálya nincs a terhességnek, csak az időközben kialakult IR zavar be, meglátjuk h mit hoz az élet, most már egy kicsit kezdek belefáradni, és ha nem jön össze így se panaszkodhatok hisz itt a nagyfiam :)
2010. dec. 29. 09:22
 6/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem is van már egy nagylányom, mégsem sikerül már több mint két éve. Azóta hogy megszületett a nagy, sok minden történhetett, pl az IR is ilyen. De én nem mernék IR-rel gyógyszer nélkül belevágni, mert ha sikerül is összehozni a babát, sokkal bagyobb a vetélés esélye, mint egy egészséges kismamánál. Nekem sajnos az ilyen pecsételések vége mensi lett eddig. :-((

2010. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!