Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 3. éjjel álmodom azt,...

Már 3. éjjel álmodom azt, hogy terhes vagyok. Hallottam, hogy sokaknál ez jelezte tudat alatt a dolgot. Nagyon megnőtt az étvágyam, de ezenkívül, más változást nem érzek. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Egyébként a párommal legtöbbször a megszakításos módszert használjuk, ami tudom, hogy nem a legideálisabb, de jelen körülmények közt nincs óvszerre, vagy egyébre pénzünk.
2009. jan. 27. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy gondolom, hogy álmainkban az tér vissza ami napközben foglalkoztat bennünket. A lényeg szempontjából teljesen lényegtelen, hogy ezt a "valamit" nagyon akarjuk, vagy nagyon szeretnénk elkerülni. Nincs olyan ok okozati összefüggés, hogy csak akkor álmodunk róla, ha biztosan terhesek vagyunk.
2009. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne fogd a pénzhiányra a védekezés hiányát. Akkor majd lesz egy gyereked előbb-utóbb, aki a szülei felelőtlensége miatt beleszületik egy ilyan családba, ahol még óvszerre sem futja. Könyörgöm, miből fogjátok felnevelni?!
2009. jan. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azért álmodsz erről szerintem mert félsz, hogy terhes vagy. Az álom nem jelent semmit.Egyébként meg felháborító, hogy egyesek azért esnek neki valakinek, mert nincs pénze. Látszik, hogy az ilyeneknek fogalmuk sincs arról, hogy milyen szegénynek lenni.
2009. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs utolsó válaszoló. Én voltam, és engem sem vet fel a pénz, DE tudom, hogy ha úgy vállalnék gyereket, hogy nem tudnám eltartani pontosan a pénzhiány miatt, nagyon nagy lelkiismeretfurdalásom lenne. Ezért amíg védekeztünk, addig egyik elsődleges szempont volt mindenkori anyagi helyzetem ellenére a védekezés. Voltam munkanélküli, teljesen kilátástalan helyzetben, és azzal kezdtem, hogy ahogy tudtam, megvettem a fogamzásgátlót, amennyi időre tudtam, előre. Akkor nem mertem gyereket vállalni. Ma már igen, de ez más téma.
2009. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A pénzről csak annyit, hogy ez egy átmeneti helyzet, karácsony előtt kiraboltak minket, az én fizumat nem utalták át, csak most fogják, a páromnak meg nem volt 1 hónapog (jutalékos helyen dolgozik). Szóval minden összejött, és az azóta felhalmozott hiányokat még nem oldottuk meg. Albérletben lakunk, az is havi 60 plusz rezsi, plusz a párom vállalkozó, úgyhogy havi sok tízezer ft járulékot kell befizetnünk. Fél éve jöttünk Pestre, egy fiatal pár vagyunk, és senki nem segít... és amikor csak naponta egyszer eszünk, akkor is csak bundáskenyeret, egyszerűen tényleg nincs pénzünk óvszerre... vagy akkor választhatunk, hogy néhány napig egyáltalán nem eszünk, és akkor mindent megteszünk azért, hogy rendesen védekezzünk... De mint mondtam, ez egy átmeneti rossz helyzet volt, kezd befolyni majd mostmár a pénz, nem is kevés lesz egy hónap múlva, úgyhogy ez a probléma lassacskán megoldódik....
2009. jan. 30. 08:05
 6/6 A kérdező kommentje:

csak azért írtam ki a kérdést, mert több ismerősöm is járt már így... azt álmodták, hogy terhesek, és tényleg azok voltak... a tudatalatti szólt a tudatnak... ezért ijedtem meg kicsit.

de igazából ez az oldal hatása, én is sok-sok idióta kérdést kiírtam már... s bár ezek a dolgok egyrészt tényleg foglalkoztatnak, mégis itt minden olyan komolyabb...

eredetileg az oldalt olyan kérdések megbeszélésére találhatták ki, amit nem merünk mással megbeszélni stb. de már gondolkozás nélkül mindenfélét kiírunk... sokan, én is. de már oda fogok erre figyelni, hogy ne foglaljam másoktól a helyet.

szép napot mindenkinek!!! És azért továbbra is kíváncsi vagyok a véleményetekre!

2009. jan. 30. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!