Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után 13 nappal lehet...

Vetélés után 13 nappal lehet peteérésem?

Figyelt kérdés
Egyszerűne nem tudom mire vélni a dolgokat! 14-én kezdtem el vérezni, akkor voltam 6 hetes terhes. 15-én műszeresen befejezték. Azóta is rettenestesen fáj a derekam, feszülnek a melleim, ez oké, mert a hcg még nem tisztult ki. Viszont ma szúrkál a hasam alul, a jobb petefészkemnél, ha pontos akarok lenni és nyúlós, átlátszó folyásom van. Egyébként a vetélés után 5 napig véreztem, utána nagyon sok, fehér testápolós folyásom volt, de ma meg olyan nyúlos mint peteéréskor szokott lenni. Csak ez olyan furcsa. Még próbálkozni nem akarunk, nem azért kérdezem.
2009. jan. 27. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Élet nem áll meg.
2009. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ezek a tünetek voltak, missed-ab után. Én műtét után 1 héttel mentem vissza controllra és dokim már látta hogy lesz peteérésem....
2009. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor lehetséges, és valószínű, hogy az is volt. Ennek örülök, mert akkor a ciklusom is talán normális lesz, mint előtte.
2009. jan. 27. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!