Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás /annak, aki...

A beágyazódás /annak, aki érzi/, tünete lehet az is, ha nem egy ponton fáj illetve szúr a hasam, hanem inkább mensziszerű hasfájást érzek?

Figyelt kérdés

Ez nem is fájás, inkább csak nehéznek érzem a méhemet, /olyan, mintha hasizom gyakorlatot csináltam volna és utána nehéznek érzem. /

Most vagyok a 21.napomon.


2009. jan. 27. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2x voltam eddig terhes és mind a 2x ezt éreztem, sőt inkább mondhatni az egész hasam görcsölt, tehát nem csak a kismedencében hanem följebb is. A 2-diknál már fölismertem ezt a hasfájást és tudtam, hogy terhes vagyok. Még a várható mensi előtt 4 nappal csináltam egy tesztet (dm-es corax narancssárga 10 napos) és pozitív lett :)


Drukkolok!

2009. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. jan. 27. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet az is, a 2. gyermekemmel ezt éreztem. Illetve előtte volt egy vetélésem akkor is ún. hasizom lázat éreztem, hasonlót mint amilyet Te is írsz, utána a 2. gyermekemmel is ezt éreztem, ismerős volt a helyzet, terhes lettem. Vigyázz magadra és drukkolok neked!
2009. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ;-)
2009. jan. 28. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!