Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen megbízható és olcsó...

Milyen megbízható és olcsó tesztek vannak?

Figyelt kérdés
2008. jan. 21. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Gabriel.Nekem a mensi napja előtt egyel kimutatta.Sok sikert!De ha a gyszertárban kérdezed,(annyi féle van)biztos tudnak segíteni a választékok közt eligazodni.
2008. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhestesztre gondolsz, 700-800 ft-nál kezdődnek, és szerintem mindegyik megbízható. Igaz van több érzékenységi fokozatú is. Nekem a legolcsóbb is + lett az első pillanatban, tehát működik:)
2008. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a vizeletcseppentős megoldás vált be,és 800 valamennyit fizettem benne,egy drágább gyógszertárban.Eddig sosem hazudott.
2008. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én a Gabrielt,és sorstársait ajánlanám,DM-ben is vettem már,de az nem vált be.A Gabriel-t én 1100ért veszem,éppen ezért szoktam itt írogatni,hogy minden kismama várja meg legalább az egy hetet mensi kimaradás után,és úgy teszteljen,mert a gatyájuk is rámegy.Én a 24 hó próba alatt simán rákölthettem volna 30-40 ezer forintot tesztekre,de nem tettem,mert bíztam a megérzéseimben,és a testemben.Az olcsó teszt nem megbízható,Gabriel és társai(Medilab pl.)már igen.Egy (24 éves)öreg róka
2008. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!