Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szinte egész nap hányingerem...

Szinte egész nap hányingerem vn és megfogjönni érzés.2 napja nega teszt. Keddre nem várom. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, tipikus terheségi tünetekkel, még hőemelkedésem is volt. De csak cisztám volt, a hormonrendszerem szórakozott velem.
2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy a 9. napon negatív volt a teszt. Kedden kiderül, hogy megjön, vagy baba van. Addig szerintem felesleges tesztelgetni. De azért drukkolok, hogy baba legyen:)
2011. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Meg az is, hogy nem. Kedd reggelnél előbb én nem is teszteltem volna.
2011. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
elég rendszertelen a mensim,szóval nem tudom pontosan,h hanyadikán kell megjönnie :(
2011. jan. 1. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Te nem a hugom vagy, akinek 2 napja vettem tesztet??? :))) Van olyan, hogy 9. napra + teszt, de nem feltétlen. Simán lehet még akkor is pozitív kedden vagy utána. Lényeg, hoyg ha nem jön meg, olyan tesztet vegyél, ami nagyon nagy érzékenységű. Nagy különbség van egyik és másik között, erre figyelj oda, mikor veszed. Drukk drukk hogy ne jöjjön meg!!!
2011. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném,h a hugod vagyok :-) x epil tesztcsíkom van amugy
2011. jan. 1. 18:38
 7/11 anonim ***** válasza:

én is keddre nem várom:)) még nem merek tesztelni,bár azt olvasom sok helyen,hogy a pé után 13 nappal már lehet,de még akkor se merek hétfőig,sőt,lehet csak kedden reggel. Nagyon izgulok!:)

Szorítok Mindenkinek!!!!

2011. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Várd meg a nem várt napját,bár igy hogy nem rendszeres....háát nem vagy könnyü helyzetben,de drukkolok Neked
2011. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csajok!!Én tavaly előtt egy vasárnapra nem vártam,és utána szerdán még negatív volt,csak csütörtökön lett +++,de akkor nagyon:)azóta 9 hónapos a kislányom.nyugi!!!még simán lehet pozitív
2011. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
TESZTELTÉL?
2012. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!