Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésem előtt egy nappal...

Peteérésem előtt egy nappal voltunk együtt, talán most sikerült a baba! Szerintetek lehetséges? Ma van a 7napja már az együtt létnek, talán azért fáj a pocim mert elkezdett beágyazódni? Vagy már csak be képzelem?!

Figyelt kérdés

Még 10 napom van a mensiig.

Már nagyon szeretnénk a férjemmel!

De még csak másfél két hónapja hagytam abba a bogyót.

Köszönjük a válaszokat mindenkinek!

Egy reménykedő pár.


2011. jan. 3. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is fájhat a hasad, nekem fájt. De ha jót akarsz magadnak, ne figyeld a tested ennyire, kis türelem. Hamar eltelik az a 10 nap ... :) Drukk!
2011. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönjük.

Bízunk benne hogy most a szerencse mellénk áll!

De még ez a 10 nap,egy örökké valóság lesz!

2011. jan. 3. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is gyógyszert szedtem, miuttán abbahagytam könnyű volt kiszámolni a peteérést, használtam kalkulátort is, biztos ami biztos. Azon a napon amikor peteérésem lehetett, hiszen biztosan nem lehet tudni mikor van, aznap nem voltunk együtt, de előtte való nap igen ill. utána is. Azóta 34 hetes kismama vagyok. :) Tehát simán összejöhetett Nektek is. :) Bízom benne.


Én is 3 hónapot hagytam ki a gyógyszer után és egyből sikerült. Nekem az volt jelzés értékű, hogy mensi előtt mindig volt folyásom, akkor pedig olyan száraz voltam, furcsáltam is, plusz többet jártam pisilni. aznap teszteltem amikor nem vártam, pozitív lett! :)


Minden jót Nektek.


Üdv:

2011. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Szívből gratulálok Neked!

Ma reggel hányingerrel keltem,reggeliztem utána még egy picit volt,aztán el is múlt!

Reménykedem hogy ez a terhesség jele..de félek hogy már annyira szeretném hogy beképzelem magamnak a tüneteket!

Mindenesetre most már kibírom azt a pár napot ami még hátra van..!

Csak az a baj hogy már kezdem annyira bele élni magam,hogy ha nem baba van a dologban,akkor amilyen lelkis vagyok picit meg fogok törni..!

Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 4. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te! Mi is pé előtt egy nappal voltunk együtt, dec.26-án. A ciklusaim 26-28 naposak, és jan 10-re vagy 11-re nem várom. Én még nem érzek semmit, de azért reménykedek benne:)
2011. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!