Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensesig érezhetek valamit...

A mensesig érezhetek valamit ha terhes lettem?

Figyelt kérdés
Kb 24-én volt pé-m,a 4-edik napon vagyok.Mikortol érezhetek valamit?Remélem most sikerült.Együttvoltunk amikor az LH-teszt pozitív lett,elötte meg utánna is.Van esélyem?
2009. jan. 28. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg a pozi lh utáni napon van tüszőrepedés. ha akkor együtt voltatok, akkor reméljük sikerült. de tüneteket ne keress.
2009. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is a mhéten volt PÉ-m, sajnos még egy hét, mire kiderül!

Múlt hónapban jöttek a tünetek, nagyon odafigyeltem magamra, aztán jött a csalódás! Pedig Pé-kor, előtte is többször együtt voltunk!

Most próbálok nem figyelni a tünetekre, amik talán addig is meg voltak, míg nem akartunk babát, de soha nem tűntek fel!

Úgyh. szerintem is kitartás jövőhétig! ;-)

2009. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Sok sikert a Babához:)
2009. jan. 29. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!