Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen esetben lehet babara...

Ilyen esetben lehet babara gondolni? Megemwlkedett a höm, mindig 36.5 vagy 36.7-kötött szokott lenni, most 37.2

Figyelt kérdés
ma kellet volna megjönnie a havimnak,de helyette nagyon keves feher testapolo szerü folyas van,es szedülök es femes iz kevereg a szamban.A melleim is erzekenyek de mast nem latok rajtuk.pl:sötetebb lenne vagy eres.Tesztelni meg nem akarok. vannak has szurkaim is.Erezte mar igy valaki magat?A hö biztato?Könyörgöm valaszoljanak akik tapasztaltak mar!!! Nagyon varom!
2009. jan. 28. 11:59
 1/7 A kérdező kommentje:
elnezest a helyesirasi hibakert!Helyesen megemelkededt es között.
2009. jan. 28. 12:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet.hogy babát vársz.De én a helyedben tesztelnék.
2009. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!én ugytapasztaltam hogy a hő inkább peteérés ügyben segit és nem terhességben,mert nekem voltmár hogy 36.8 volt és menzi napján megelemkedett 37.2 re és aztán megjött!!!!!!!!!Szóval e szempontból csaloka!de a 36.5 hőd ami regen volt szerintem akkor nem is volt peteérésed!


a mostanira visszatérve nagyon jo tünet a szájban érzett fémes valami!na ez terhességlesz!!!2 napmulva simán tesztelhetsz!és a fehér folyás egyértelmüen nem menzi jele!most nekem is ez van!holnap kellene megjönnie nekem és fehér folyásom van

2009. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is valahogy így érzem magamat, nekem vasárnap kellett volna megjönnie.Máig semmi, vettem egy tesztet, mert már nagyon kíváncsi vagyok, és reggel rem. + lesz.
2009. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem bíztatóak a jeleid.

A hődet mérted egész hónapban? Hogy alakult pé előtt illetve mikor ment fel ilyen magasra?

2009. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A höm harom napja ment fel,közepidöben is felugrott 36.8-ra aztan leesett ket fokot,majd harom napja 37.2-ö Se fel se le nem megy marad reggeltöl reggelig.Szivemböl gratulalok mindenkinek aki csak babaslett!!! Nagyon szedülök azt hiszem a hetvegen tesztelek.
2009. jan. 28. 16:22
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves masodik valaszolo miert vagy annyira biztos abban hogy ez terhessegi tünet amit erzek?Megköszönnem ha megmagyaraznad.Amugy boldog vagyok hogy a valaszadok mind terhessegre gyanakodnak:)
2009. jan. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!