Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüdőszűrő vizsgálat árthat?

Tüdőszűrő vizsgálat árthat?

Figyelt kérdés
időszerű lenne elmennem a munkahelyem miatt,de nem merek,amíg ki nem derül biztosan,hogy terhes vagyok-e
2009. jan. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

szia.

Én tudom hogy igen árthat a babára nézve de ha elmész szólj a tüdőgondozóban hogy babás vagy mert akkor azt hiszem kiállítanak neked egy igazolást a munkahelyedre ami jó lesz míg ki nem derűl de nem csinálnak tüdőszűrést.

2009. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor húzom még kicsit az időt,nem akarom,hogy a főnököm is megtudja,mert akkor valószínűleg meg is szűnik a munkaviszonyom...
2009. jan. 28. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne menj el semmiképp!!! Igenis árthat neki!

Én is úgy voltam, hogy nem voltam benne biztos, hogy terhes vagyok-e, és nem mentem el, aztán kiderült, hogy jól tettem, mert terhes voltam.

2009. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok..


A munkaviszonyodnál fontosabb a gyereked egészsége!

Ha meg terhes vagy, akkor nem mondhat fel!

2009. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nem vagy biztos, hogy babás vagy, mindenképp járj

utána, mert én rosszul jártam. Nem gondoltam volna, hogy babás vagyok, és épp a beágyazódásnál voltam tüdőszűrésen. 10 hetesen viszont el is vetéltem. Amikor rákérdeztem az orvosomtól, hogy okozhatta-e a szűrés a rendellenességet, azt mondta, hogy igen, hiszen kromoszómatörést okozhatott a babmnál, ezért volt rendellenes.

2009. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mindenképpen megvárom hogy biztos-e

mindenkinek köszönöm a válaszokat:)

2009. jan. 28. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!