Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet hogy ilyen a...

Mitől lehet hogy ilyen a menszim? Olyan furcsának találom de mióta abba hagytam a closty szedését minden hónapban ilyen, és már félek hogy többet ártott mint használt.

Figyelt kérdés

2008 májusától - októberig folyamatosan clostyt ,meg duphastont szedtem , azóta semmit januárban elkezdtem szedni a folsavat , de a mensim minden hónapban így néz ki és szerintem ez nem normális , mitől lehet , csak jövő hétre kaptam a dokitól időpontot de addig megőrülök.

A menszim :

1. nap : Sok van erős

2. nap : sok van erős

3. nap : semmi nincsen egy csepp se

4. nap : semmi nincsen de este egy fél óráig barnás folyás közepes erősségű

5. nap : semmi de este barnás folyás de csak akkor ha megtörlöm a wc papírt

6. nap : semmi egy csepp se

7. nap : semmi egész nap de este egy kis pici barnás valami.

Csináltak hormon vizsgálatot és minden eredményem tökéletes , az uh az látszik hogy a tüszőm a 12. napon 8 mm .

SEGÍTSETEK ANNYIRA EL VAGYOK MÁR KESEREDVE , 2 ÉVE PRÓBÁLKOZUNK ,márciusban ,megyünk csak inszemre addigra lesz meg az anyagi , meg jövő héten meg dokihoz.

a ciklusaim 27-28 naposak , bár januárban 4 napot késett.


2009. jan. 28. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a closty miatt lehet bár ezzel kapcsolatba nincs semmilyen tapasztalatom. Kitartás ! Ne keserdj el! Sikerulni fog ! Csak szeressétek egymást figyeljetek orulejek egymásnak a pároddal. Ez a lényeg ! A gólya kulonben is csak tavasszal jon !!! Nemde ? Fel a fejjel !
2009. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia.

Köszönöm szépen a biztatást , nagyon aranyos vagy és igazad van a gólya tényleg csak tavasszal jön , :-) , de már egyre nehezebben viselem ezt a nagy semmit minden hónapban , mindig csak csalódás ér , pedig mindig reménykedem most hátha , jó lenne áprilisig babásnak lenni mert akkor anyagilag is megjárna a gyed de ha nem sikerül akkor attól is elbukunk , és már október óta csak a szerencsétlenség ér minket , azóta volt 2 autóbalesetünk , kiderült hogy anyukám daganatos rákos beteg 15 áttéttel és nem tudnak már rajta segíteni , elvesztettem a munkám , és még a babó sem jön évek óta , lassan bedilizek , és nem bírom már sokáig , ne tudok kitartó lenni elfogyott az a hajszál amibe kapaszkodni tudok .... , nagyon padlót fogtam és nem tudom hogy másszak ki belőle... :-((

2009. jan. 28. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia tényleg embertpróbáló idaszokad éled. Nagyon sajnálom ami veled tortént. Neked kell erosnek lenni hiszen anyukádnak is szuksége van rád mikozben a te szíved megszakad mivel segíteni nem tudsz rajta. Én anyukám is asztmás, cukros, már volt egy infartja és ki tudja mikor kapja a másodikat. De ha valaki eléri a godor mélyét onnan márcsak folfele visz az út. Ezután márcsak jó johet a pici babó is meg fog foganni egész biztos és a sok szenvedésért kárpótolni fog piciny lénye és szeretete. Nekunk se akar osszejonni 8 hónapja a kistesó idén lesz 7 éves a kisfiam így is nagy lesz már a korkulombség. Minden hónap 1 újabb csalódás.
2009. jan. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszönöm szépen , nagyon aranyos vagy igazán nagyon jól esett amit írtál , nem tudom merre van a ki a gödörből és nem látom az alagút végét sem , a babám több mint 2 éve hogy nem jön és nagyon aggaszt az is hogy miért mert ha nem lettünk volna már 100 orvosnál e miatt akkor azt mondanám hogy én vagyok a trehány és nem foglalkoztam vele de 1éve 8 hónapja minden áldott hónapban ott vagyok a nőgyógyásznál magánrendelésen és nem tudják megmondani mi a bajunk csak találgatnak de sosem jön be mert mindig az ellenkezője bizonyosodik be , és belefáradtam a számolgatásba , a test figyelésébe , a minden hónapi ál terhességi tünetekbe és anyu is bármikor itt hagyhat annyira beteg , nem tudnak már segíteni rajta sajnos későn vették észre vagyis észrevették több mint egy éve csak nem írták rá a ct leletére és amíg nem volt tapintható a daganat addig nem tudtuk hogy van csak akkor amikor már késő volt , úgyhogy egy felelőtlen trehány orvos miatt veszítem el az édesanyámat mert nekem csak ő van apám nincsen , és ezt nem tudom sajnos ép ésszel elveszíteni , és még csak hab a tortán hogy a kedvesem is beleborult az árokba autóval az nagyon összetörött ő kisebb karcolásokkal de megúszta még autónk sincs hiába van jogsim ha nincs mit vezetni , szóval nem tudom mi lesz de már nem bírom.....

2009. jan. 29. 18:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Megértelek. Nagyon nehéz a helyzeted. De számtalan olyan esetrol tudok hogy évekig semmi orvostól orvosig jártak aztán egyszer ki tudja miért mikor már feladták már az orvoshoz sem jártak akkor sikerult az elso baba aztán meglepetésre nem is számoltak vele jott a másik. Ki tudja mért tesz minket próbára a sors. Ha minden eredményetek jó akkor csak ido kérdése kizárt hogy ne sikeruljon.
2009. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Remélem igazad lesz és csak a sors játszik velünk , és jön az a bébi hozzánk is mert már nagyon várjuk , de nagyon nehéz elviselni addig azt az időt kivárni....

2009. jan. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!