Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miket érez a kismami 8 hetesen?

Miket érez a kismami 8 hetesen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy fáj e a derék fekvéskor, néha befeszít e a has, beleszúrkál e.Nagy alvás igény van e.Bármilyen erölködés hatására érezhető e a gerincoszlop végénél a derék vagy csípő tájt feszülés.
2011. jan. 5. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én állandóan aludtam, a fennmaradó időben meg hánytam. :)

Derékfájásra nem emlékszem. A hasam, azt hiszem, ilyenkor már puffadt.

2011. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egész nap aludtam, amikor men, akkor is feküdtem, szédültem, hányingerem volt, hánytam. Mindezt nyáron 40 fokban. Enni egyáltalán nem tudtam, az első 4 hónapban dinnyén és barackon éltem.

A hasam puffadt, az alhasam fájt, vérzett sokat az orrom. A derékfájásom kb a 8. hétre múlt el, a hányás a 16 hétre, az orrvérzés még most sem.


36 hetes km.

2011. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8 hetesen annyi volt, hogy fáradt voltam és reggel-este émelyegtem egy kicsit. Olyan általános két oldalú undor érzés volt amit akkor nem is fogtam fel, hogy a baba miatt volt. Azt hittem talán a gyomrom nem jó valahogy. Csak utólag jöttem rá, mikor kb 1-1,5 hónap alatt végre teljesen elmúlt és nem is jött vissza többet azóta.

29 hkm

2011. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!