Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvannak az ovulációs tünetei...

Megvannak az ovulációs tüneteim (petefészek szurkálás, nyúlós folyás, bár az csak akkor ha vizsgálom magam), de az ovu tesztem (Gabriel) negatív! Lehet hogy csak próbálkozik a szervezetem?

Figyelt kérdés
Vagy lesz még pé-m, már a 18. napon járok. Előző menszim 34 napra jött meg.
2011. jan. 5. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ovulációs tünetek több napig is fennálhatnak, nem csak egy napra jellemzőek.
2011. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó, ha több napon keresztül tesztelsz...

Hogy ne kelljen túl sokat költeni rá: [link]

2011. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a címet! Egyébként már 5 napja tesztelek!Sajnos eddig mindig csak halvány második csík lett, ezért félek, hogy már nem lesz pé-m:(
2011. jan. 5. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam előző ciklusban, pedig Clostyt is szedtem. (sajnos uh-on nem nézték a peteérést) Én nagyon reménykedtem, hogy csak a teszt csap be, de sajnos nem lett belőle baba. Azért mi tartottuk magunkat ahhoz, hogy minimum 2 naponta együtt legyünk. Abból baj nem lehet. :)

Majd írd meg, ha Neked esetleg pozitív lett a teszted, kíváncsi vagyok!

2011. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akár a 20. napon is lehet peteérésed, ha 34 napra jön meg. Ne aggódj, tesztelj tovább.
2011. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen próbálkozunk tovább, az utóbbi időben minden lehetőséget kihasználunk:) Írok ha összejön! Remélem!!!!
2011. jan. 5. 21:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma tapasztaltam a legtöbb tojásfehérje szerű folyást azonban az ovu teszt még mindig csak halvány:( Reménykedem hogy azért lesz pé-m 1-2 nap múlva. Ma a 19.-en járok
2011. jan. 6. 18:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy full pozitív ovu tesztet:)))) Happy vagyok, de nagyon! 20. napon vagyok egyébként! Ma már akcióztunk, akkor holnap is próbálkozunk, ez tuti!
2011. jan. 7. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök jó, akkor mindent bele!!! :)
2011. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!