Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás tünete lehet a...

Beágyazódás tünete lehet a hüvelybe sugárzó szúró fájdalom?

Figyelt kérdés
A ciklus 24. napján vagyok. 8 napja az alaphőm magas, sőt ma megint tovább emelkedett. Reggel kicsit rózsaszíne volt a folyásom. Alhasam nem fáj, de a hüvelybe szúró fájdalmat érzek. Lehet beágyazódás tünete? Dec.31. napján volt peteérésem.
2011. jan. 8. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet, de azért mérget nem vennék rá még...

Szorítok!

2011. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, ha egy görbét be tudnál linkelni, az még jó lenne, mert a 24. napon ez még ovuláció is lehet (mert hogy azt írod, alaphőd magas, ezt nem tudom pontosan értelmezni...)
2011. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

Íme! Nem tudom, hogy jó így bemásolni neked?

2011. jan. 8. 09:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Ok, tényleg megvolt az ovud szépen, ahogy írtad. Hát lehetséges a baba, de ezt még nem lehet tudni.

3-4 nap múlva tesztelhetsz, mert ha ez volt a beágyazódás, akkor azt + tesz is fogja követni...

Hajrá!

1-2

2011. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Kicsit félek, mert 2010. október 20-án műtöttek méhen kívüli terhességgel. Írok ha többet tudok, addig is gondolj rám.
2011. jan. 8. 09:43
 6/12 Macimanó82 ***** válasza:
szia:9 én is az az nekem is dec 31 én volt ovum tyűű ez aztán a jó görbe:) gratulálok ez nagyon szép görbe és lehet be ágyazódás nekem ma volt egy kicsi pecsételésem és nyilal azóta is a jobb oldalamona méhem . szúrkolok neked nagyon:) [link] itt a gőrbém én vonalzót ettem reggelireXd
2011. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia !

A te görbéden is szépen látni az ovulációt. Látom ti többször is próbálkoztatok még ov. után :-) Sajnos mi utoljára 31-én voltunk együtt, de előtte többször is.Egy kicsit felfáztam. Na olyankor nem a szex jár az ember eszében. Ha megtennéd írj nekem akár privát az e-mail címemre, hogy mi lesz a fejlemény nálatok. Remélem sikerül mind a kettőnknek.

2011. jan. 8. 17:03
 8/12 Macimanó82 ***** válasza:
oké írok:)
2011. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! Kezd leesni a hőm. 37-ről leesett ma 36.8-ra szerintem meg fog jönni. Úgy érzem most nem sikerült, de nem baj nem adom, adjuk fel.
2011. jan. 11. 17:43
 10/12 A kérdező kommentje:
2011. jan. 11. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!