Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 33-35 napos ciklussal van/lehe...

33-35 napos ciklussal van/lehet peteérés?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,hogy a 35 napig normális!

Igen lehet peteérés,nekem a 16-18-dik napon van a 32 napos ciklusomból.De én azt észre is veszem,hisz van az a tojásfehérje szerű folyás!

Neked nincs semmi jeled?

2009. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Nem feltétlenül baj a hosszabb ciklus, a Tiéd ráadásul nem is extrém hosszú.. Ha rendszeresen 33-35 nap közötti akkor pláne kicsi az esély, hogy baj lenne. Ha megnyugtat, a nőgyógy ultrahangon "kikutatja" a peteérésedet! :)
2009. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig 28 napos volt és nem volt peteérésem. Most szedek merckformint, első hónapban 35., most a 33. napra jön meg. Középidőben van nyák is és minimális vérzés is. Épp meddőségi kezelés alatt állok. Csak fura, hogy 28 napra nincs peteérés, vagyis tüszőrepedés, amikor meg kezelik "felborul" és 33-35 napos lesz a ciklus. :)
2009. jan. 29. 19:08
 4/4 anonim válasza:
Nekem 40-45 napos ciklusaim voltak, és sikerült teherbe esnem. Sajnos vetéléssel végzödött, de legalább tudom, hogy összejöhet. Amint + a teszt, hagyd abba a Merckformint! Terhesen nem lehet szedni.
2009. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!