Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leesett a hőm kb. három...

Leesett a hőm kb. három tizedet. Most vagyok a 23. napomon és szinte mindig a 29 . napomon jön meg. Lehet, hogy baba vagy már most leesik a hő a menszi előtt?

Figyelt kérdés

Még annyit, hogy fáj az alhasam, ami szintén lehet bármelyik: baba is és menszi is.

Illetve hogy az lh tesztem szerint pont 1 hete volt peteérésem. (ki is használtuk)

Hallottam beágyazódásos hőleesésről, de nem tudom, ez lehet-e.


2009. jan. 30. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Így nehéz...

Pici hőleesés másokkal is előfordul, de ha belinkeled a görbédet, könnyebb dolgunk lesz..:)

2009. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2009. jan. 30. 15:41
 3/3 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy nem a ciklus elejétől mérem, lehet, hogy ez nem jó.


A másik, hogy az ovu tesztem pozitív volt: 22-én, 23-án halvány 2 csíkos, ami ugye negatív.

19-én szintén ilyen volt a tesztem, halvány 2 csíkos, ami negatív (akkor volt tojás fehéres a folyásom), és az ezt megelőző napon sajnos nem csináltam ovu tesztet. Lehet, hogy 2* is volt PÉ-m? ( amúgy 20án már negatív volt az ovu teszt, egy csíkos)

2009. jan. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!