Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már peteérésem? Megnézné...

Volt már peteérésem? Megnézné valaki a görbém?

Figyelt kérdés

Most ez az első hónap, hogy elkezdtem vezetni a hőmet, a ciklus.hu mára írta a peteérést (egy év mensi adatok alapján), de nem esett le a hőm.

Kérlek segítsetek.


[link]


Volt ovus fájdalmam 7-8-án is.


2011. jan. 9. 12:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


itt a diagrammom

2011. jan. 9. 12:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem esett le??? Én ezt most nem értem. Gyönyörűen felment, ha fent is maradt akkor megvolt a peteérésed, majd leesik ha megjön.
2011. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem szeretném hogy megjöjjön. :) Csak elvileg ma lenne peteérésem, ezért nem értem az egészet. Mindenesetre kíváncsi leszek, a ciklus.hu is mikorra fogja behúzni. Ez az első hőmérős hónapom, s nem gondoltam volna, hogy ilyen lesz. Úgy voltam vele, majd ma biztosan leesik, de már tegnap gyanús volt, hogy felment. Remélem megvolt a peteérésem és jókor voltunk együtt. Érdekes is volt ez a hónap, mert múlthónapban sokkal több napig fájt a petefészkem most meg csak összesen 3 napig. Azért bízom benne és köszönöm, hogy írtál.
2011. jan. 9. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:

Eddigi görbéd alapján a 13. ciklusnapodon volt peteérésed.

Ha nem esik vissza, akkor ez valóban így is van.

Azonban én 31 napos ciklusokkal rendelkeztem, és a 12. napon nekem is leesett a hőm, azokban a napokban a férjem külföldi útja miatt nem is tudtunk együtt lenni. Majd a 21. ciklusnapom ismételt zuhanás, és onnantól emelkedés. Olyannyira, hogy most itt szunyál mellettem a 9,5 hónapos Kislányom.

2011. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Macimanó82 ***** válasza:
szerintem is megvolt ha ez ott marad 3 napig az az magasan akkor tuti peteérés:)
2011. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Csak én vártam, hogy majd leesik, de miért nem esett le? Remélem lesz belőle babóca is. Akkor most két nappal hamarabbra is ne várjam?

2011. jan. 9. 19:54
 7/11 Macimanó82 ***** válasza:
Szia:) Nyugi nem mindenki kapja el a tüsző ki szabadulását akkor tudod mérni a le esést ha pont ébredéskor vagy előtte szabadult ki:))100- bol 10 érzékeli a hőjén a leesést:)Nézd itt az enyém nekem se esett le csak utánna:)Ne idegeskedj nem vagy egyedűl:) [link] ha ki vesszük a magas egy napi hőmet apszolút nem volt semmi le esés látod csak a pé után:)
2011. jan. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

mai hőm 36.7 fok esett 0.05-öt az még nem gáz ugye? Most akkor volt peteérésem vagy nem? Kedves utolsó neked akkor volt a peteérésed, amikor behúzta a ciklus.hu?

Ma már semmilyen folyást nem tapasztalok, tegnap-tegnapelőtt volt egy kicsi, de minimális (csökkenő tendenciával) mára már nincs semmi

2011. jan. 10. 09:13
 9/11 Macimanó82 ***** válasza:
szia igen ott volt a pé ahova húzta talán lehet de nem biztos hogy 30 án:) nekem is pé után zuhant két napig ott volt és aztán látod vonalzót nyeltem:) Ne izgúlj ennyire mert akkor nem sikerűl a bébi:)) szu-szá ez az hogy fujd ki a levegőt és nyugi:)) drukkolok:)
2011. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a nyugtatást. Annyira nem akarok rágörcsölni, csak csodálkoztam az egészen, hogy nem is akkor van peteérésem, mint ahogy kiszámolta a ciklus.hu én meg mindig ahhoz igazodtam eddig mindig (amikor még nem akartunk babát akkor is) Ezek szerint érdemes hőmérőzni is (bár eléggé macerás), mármint majd akkor is ha nem akarunk babát. Csak azért tettem fel a kérdést is, hogy én is tudjam értelmezni később is majd a hőmet, mert még ez az első hónapom, hogy mérem.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 10. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!