Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég furcs érzések de nem...

Gelniczkiné kérdése:

Elég furcs érzések de nem tudom mi ennek az oka. szerintetek összejöhetett a baba? Mik ezek a jelek?

Figyelt kérdés
6-7 éve szedtem fogamzás gátlót,3hónapja már nem szedem. 2 hónap eltetével elmentem orvoshoz de nem látott babát. de az utolsó hónapba nem jöt meg és egy hete késik. a tünetek:nagyobb étvágy,szúró-görcsös érzés a hasam alján mint ha meg jönne,szédülés enyhe émelygés,vizelési inger.
2011. jan. 9. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet és megtudod hogy lehetnek-e a baba miatt a tüneteid.
2011. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet!
2011. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha babát vársz akkor már kimutatja a teszt! Csinálj egyet! Drukkolok! Majd írd meg az eredményt!
2011. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
teszteltél? mi lett az eredmény?
2011. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem meg miomának nézte az orvos ugyanezek a tünetek. 1 baba. még jó hogy nem mütött meg. 4 honapban jöttem rá hogy terhesség.
2011. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy lehet eldönteni, hogy az alhasi fájdalom, nyomás, görcs egy esetleges terhesség, vagy emésztési probléma miatt van?
2011. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!