Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes terhességet mutat...

Hány hetes terhességet mutat ki az UH?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 24naposak,az utolso menstruaciom december 25en jelentkezett.Tegnap uh-n még semmit nem láttak,mÉg soha nem késett,egeszséges vok,nincs semmi probléma a dokik szerint.Kérlek titeket segitsetek!!!!!!!
2009. jan. 30. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

24 napos ciklusnál kb a 8-11. napon lehetett a péd. Kb január 5-ig bezárólag foganhattál, azaz úgy 3 hete. Az orvosok a terhességet az utolsó mensi első napjától számítják, tehát kb 5-6 hetes terhes lehetsz.

A petezsákot legkésőbb egy hét múlva látnia kell az UH-nak, de még nagyon fiatal a terhességed..

Teszteltél?

2009. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj, ott lehet a baba, de ilyen korán még csak a megvastagodott nyálkahártya látszik. Kb. 5-6 hetes terhességet tudnak már megállapítani, de persze attól is függ, pontosan mikor volt a fogantatás, nem biztos, hogy neked középidőben.

Tesztet csináltál?

Gondolom a doki azt mondta, hogy 1 hét múlva vissza kell menned és akkor már lát esetleg petezsákot is. (de azt is csak hüvelyi UH-al, gondolom most is azt volt)

Ne izgulj minden rendben lesz, 1 hét múlva már te is láthatsz egy kis pöttyöt a monitoron :)

2009. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,a tesztem negativ lett,de ismerek egy lanyt aki mar 2honapos terhes volt es meg nem mutatta ki a gyorsteszt.
2009. jan. 30. 11:56
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és a doki tenyleg azt mondta,menjak visza 2hét mulva.
2009. jan. 30. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:
nem mutatta ki a teszt? az hogy lehet? nem értem. ma már nagyon érzékeny tesztek is léteznek.
2009. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!