Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami nincs rendben nálam...

Valami nincs rendben nálam vagy van ilyen is?A ciklusom 29 napos. A 8. napon tojásfehérje állagú volt a folyásom, ezért aznap illetve 10. napon is együttvoltam a párommal.

Figyelt kérdés
Majd 14 napon ismét észleltem tojásfehérje állagú folyást. 13. napon és 15. napon is együttvoltam a párommal. Most akkor mi történt, nem értem!? Volt valakinek ilyen tapasztalata? Jókor voltunk együtt a párommal?
2009. jan. 30. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt ebben a hónapban! Ahogy elmúlt a mensim egyből sűrű fehér folyásom lett, ami nekem csak középidőben szokott lenni. Mi is együtt voltunk azon a héten is meg középidőben is és nemrég pozitívat teszteltem:)
2009. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 25 napos ciklussal a 9. és a 13. napon volt tojásfehérjém. Nem baj ez, az első alkalommal sok volt, a második esetben én "keresgéltem utána" :)

Nem hiszem, hogy extra peteérésed volt- bár nem kizárt. Nekem biztosan nem. Jókor voltatok együtt, akármelyik alkalommal jött is a pé.

Hődet nem vezeted? Sokat elárulna.:)

2009. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok, első, Neked hatalmas gratula! Annyira biztató ilyet olvasni!!! Boldog babavárást! :) Sejted-e, mikor foganta picur..? Mensi utáni alkalommal, vagy a későbbinel..?
2009. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nagyon gratulálok! Remélem akkor ez nálam is így lesz!:)

Mikor teszteltél? Elmaradt menszi után vagy már előbb?

2009. jan. 30. 12:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem mérem, mert csak most döntöttük el, hogy szeretnénk babát és ez az első hónap hogy próbálkozunk. Ha nem jön össze így elsőre, akkor biztosan bevezetem a hőmérőzést a napi rutinba:)
2009. jan. 30. 12:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Tuti hogy a mensi utáni héten fogant, ezt onnan gondolom hogy a 22. napon csináltam egy tesztet, mert fájt a derekam és a hasam is, és olyan pozitív lett, hogy csak na:) Kicsit azért félek is miért lett ilyen erős már nemvárt előtt 6 nappal. Ma is csináltam egyet és az is erős pozitív lett. Ha más írná, lehet el se hinném....:)
2009. jan. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is pont így volt ebben a hónapban,először a 8.napon,majd a 14-en is!Még van egy hét a nem vártig,nem tudom az eredményt,de mind a 2x voltunk együtt!:)Lehet,hogy csak a 14-en repedt meg ténylegesen a tüsző!
2009. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezek szerint akkor ez normális, ha nálatok is így alakultak a dolgok! Remélem ez mindannyiunknál olyan pozitiv jelzés lesz, mint annál aki már örülhet:)

Köszömöm a gyors válaszotokat és szívesen venném a további hasonló tapasztalatokat!!

2009. jan. 30. 12:54
 9/12 A kérdező kommentje:

és természetesen várom az utolsó kommentálónak a teszeredményét!:)

Ha már én is eljutok a tesztig, akkor megírom az eredményt.

2009. jan. 30. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Első! Csak nem ikreket vársz..? Nagyon magas FCG szint utalhat erre! :)

Nekem a mensi után szintén volt erős nyák (harmadik--?-- vagyok) de ehhez képest csak 3 napra rá kezdett el szokásosan félidős-fájni a mellem. Meglátjuk, cicifájás vagy nyák jelezte-e az ovut... Szerintetek?

2009. jan. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!