Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett peteérés? Ha igen,...

Lehetett peteérés? Ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
[link] Png
2011. jan. 10. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem működik a linked...
2011. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami gáz van a görbéddel. Vagy anovulatórikus ciklus, vagy nem jól méred (pl hónaljban, vagy nem azonos időben). Szájban vagy hüvelyben kellene kellene mérn, szájban is nyelv alatt, mindig azonos oldalon. Aztán nem az a lényeg, hogy ébredés után mérd (egyik nap hétkor, másik nap tízkor), hanem hogy minden reggel azonos időben, amikor még ágyban vagy és még nem mozogtál. Utána akár vissza is lehet aludni. (Én minden reggel hatra felhúztam a telefonomat, mértem, majd visszaájultam.)


Lehetett peteérés, de ebből a cikk-cakk görbéből semmit se lehet biztosra megmondani.


u.i. rosszul linkelted be a görbédet, hiányzik belőle a vége (png)

2011. jan. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2011. jan. 11. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ha nem lenne ennyire ugrálós a görbéd azt mondanám, hogy 29 körül volt pé. De így...

Jól méred?

M

2011. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen jól mérem. Az lehetséges, hogy nincs peteérés, mert pco-m is van, meg a prolaktinom is most jött helyre.
2011. jan. 11. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor ez valószínűleg egy anovulatórikus ciklus.
2011. jan. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!