Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Babybogyó87 kérdése:

Megnéznétek a görbémet? Tudom, hogy nem pontos, mert a 7 hónapos lányom mellett nem tudtam rendesen mérni a hőmet, és ez most egy jó pár napja nincs is vezetve, de lehetséges ez?

Figyelt kérdés

[link]

Lehetséges egy hónapban két peteérés, illetve, hogy az első 6 napig tartott?? Mindent pontosan vezettem eddig, és tudom is hogy milyen a peteérésem, de meg vagyok döbbenve, eddig ilyen még nem volt.


2011. jan. 10. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Még nem volt peteérésed, nemhogy kettő, de még egy sem.


Az előző havi görbéd 37,3-ról esett le. Na, majd ha valahová oda felkúszik a hőd és 14 napig ott is marad, akkor elmondhatod, hogy volt ovulációd (peteérésed)


10 hós kisfiú anyukája (aki maga is hőmérőzik szoptatás mellett)

2011. jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak.
2011. jan. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat... Ma reggeltől ismét elkezdtem mérni, és ma reggelre már 37 volt a hőm. Akkor szerinted most lenne? Teljesen magam alatt vagyok, mert már 3 hónapja próbálkozunk, de eredménytelenül. Problémáim voltak, ezért szeretnénk minél hamarabb a három gyereket, de félek, hogy nem lesz több. Veszélyeztetett terhes voltam, és terhességem előtt szívódott fel egy ciszta ami a bal oldali petefészkemben volt. Várok egy hetet, és ha semmi, akkor megyek a nőgyógyászomhoz, nincs-e valami probléma ismét.
2011. jan. 11. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
De azt te is tudod,hogy így nincs értelme mérni! Mármint,hogy most hirtelen megint méred!
2011. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor biztos, hogy volt ovu, ha a hőd 14 napig fent marad. Egy napnyi 37 fokos hő akár betegség tünete is lehet. Kár, hogy eddig nem mérted, ki tudja, mióta magas lehet már... Ne türelmetlenkedj, mérd továbbra is következetesen (már amennyire lehet szopis baba mellett).
2011. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen... most már mérni fogom... Sajnos a lányom már nem szopizik lassan két hónapja... Nem ez volt a probléma, hanem egyszerre négy fogunk jön, és sokszor felkelt éjszaka, így volt olyan, hogy csak 2 óra alvás után tudtam volna mérni, de annak nem láttam értelmét, mivel minimum 4 óra alvás után kellene... De már remélem, hogy nyugisabb lesznek a napjaink. És még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszod, sokat segítettél.
2011. jan. 11. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!