Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. én vagy 8-án volt peteérése...

7. én vagy 8-án volt peteérésem, a (3-4nap elteltével) 37,2 a hőmérsékletem, eddig 36,6-8 volt. Ez most jót jelent? Görbém nincs.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk kisbabát ezért reménykedem hogy ebben a hónapban összejön! A nemvárt időpontja kb. 19-20-a lenne. Remélem nem lesz:)
2011. jan. 11. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent, csak annyit, hogy megvolt a tüszőrepedés. Ugyanis ovuláció után mindig feljebb megy a hő, ami a mensiig fenn is marad. Ha lesz beágyazódás, akkor elvben még feljebb megy egy kicsit, de az kb. egy héttel az ovu után várható. Szóval ez még semmit nem jelent, teljesen normális, hogy fenn van most a hőd.
2011. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jót jelent, nekem a ciklus második felébe szintén mindig 36,6-836,8 volt sose ment feljebb csak abban a hónapban amikor terhes lettem.Persze ez a reggeli hőmérőzésre vonatkozik, napközbe mindig 37 felett volt a ciklus második felébe nem terhesen is.
2011. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Reménykedem.
2011. jan. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!