Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet ebből kimászni? Ti...

Hogy lehet ebből kimászni? Ti hogy léptetek túl.

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve próbálkozunk a baba ügyben.novemberben sikerült is de december elején,elment 5 hetes voltam.azóta próbálom tultenni magam,nem is a vetélésen persze azon is hanem hogy nem jön.pedig az orvos szerint minden rendben.szedem a vitaminokat.De elegem van már abból hogy mást nem hallok ne görcsöljetek rá,fiatalok vagytok,majd jön.görcsölni eddig sem görcsöltünk rajta,rosszul esik az is hogy a környezetünkben a rokonok,ismerősök,barátok sorra jelentik be hogy terhesek,stb..és persze örüljek mert elvárják.egy évvel ezelőtt nem gondoltam volna hogy ilyen nehéz lessz.az a helyzet hogy tegnap este rájöttem hogy meguntam,elegem van az egészből.az tette be a kaput hogy együtt voltunk a férjemmel tegnap és mondta hogy folytassuk mert nem lessz gyerek.persze el is ment a kedvem a szextől.ugyhogy nem folytattuk.igaz ma van pém,ebédszünetbe volt egy gyors menet,de ha most sem jött össze én tényleg befejeztem.

bocs ha hosszu voltam,muszáj kiadni magamból.


2011. jan. 13. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Van egy 3 éves fiam,aki egyre osszejott.Nyáron úgy dontottunk,hogy akarunk kistestvért.Azóta is várunk rá.
2011. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon közhelyes leszek, de tényleg nincs rá más módszer, mint a nem rágöcsölés, illetve orvosi segítség (inszemináció) igénybe vétele.


Mi dettó ugyanígy jártunk mint Ti, csakhogy nekünk már az sem volt, hogy "még fiatalok vagytok", mert én akkor voltam 34, a férjem pedig 39 éves... amikor elment a 8 hetes első babánk. De rá egy évre már megszületett a kislányunk. Szóval tényleg, lazítani.. most gondoljátok, hogy várunk a babával pár hónapot.. és csak a magatok kedvéért "szexeljetek". Meglátod, milyen hamar összejön majd! :)

2011. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértelek. Ezen nem lehet magad túltenni,vagyis én mai napig nem tudtam,pedig már van egy 22 hós egészséges kisfiam. az én sztorim a következő. Először amikor terhes lettem,a szomszéddal egyszerre tudtuk meg,hogy ő is babás. Együtt mentünk dokihoz,de nem egyforma örömmel jöttünk haza,ugyanis nekem el kellett vetetni,mert ödémás volt a magzat. 8 hónapig próbálkoztunk ,mire sikerült. Na a műtét után 6 hónapot várni kellett,és azt követően megint 7 hónap volt,mire sikerült. Most megint 6 hónapja próbálkozunk.

Nagyon nehéz ezen magad túltenni,és persze nálunk mindenki sorra jelentette be,hogy terhes. Hidd el,hogy sikerülni fog. Mindenképp írd meg,ha összejött. Ja és ha most nem is sikerült,akkor se add fel,mert úgy nem fog összejönni!!!

Minden jót!

Szia!!!

2011. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagyok egyedül a kiakadással.Ma megtudtam,h egy olyan csaj terhes akinek a párja ful alkoholista,ráadásul szakítottak, a csaj összejött 2 hétre egy másik pasival,akinek most jelentette be,h az előző párjától terhes.Vagy kitudja kitől.

Mi meg lassan 6 éve várjuk a kis jövevényt.Volt egy terhességem,de sajnos mi is elveszítettük 7 hetesen,azóta műtötték a férjemet,kivizsgáltak engem is,beszedjük amit kell,de már nem is tudom mit higgyek. Nekünk lesz valaha babánk?Már kétlem.Jó férjem van,jó a házasságunk,házunk van gyerekszobával és nem tudom,h mit csináljunk még???Teljesen kész vagyok.Mindenki terhes vagy babakocsit tologat körülöttem én meg itt bőgök és teljesen tanácstalan vagyok.Nem vagyok irigy,csak az fáj,h nekünk nem jön össze.Nekem a mai nappal tetőzött.Úgyhogy nem vagy egyedül ezzel.

2011. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintem nem lehet nem rágörcsölni ennyi idő után. Ha tényleg csak ezen múlna, akkor mindenki rögtön teherbeesne, mert nyilván nem úgy kezdi a dolgot, hogy "rágörcsöl"!!

Mi már 2 és fél éve várjuk a babát, már a másodikat veszítettük el közben. Először nekünk is azt mondták, minden rendben mindkettőnknél, az én makacsságom, és egy segítőkész ismerős kellett ahhoz, hogy kiderüljön, nincs minden rendben! Csak éppen azt nem vizsgálták nálam, amit kellett volna! Ne törődjetek bele abba, hogy a dokik feladják, és ismeretlen meddőséget stempliznek a papírotokra! Másikhoz kell menni! Olyan nincs, hogy minden rendben van, mégsem sikerül egy éve!!! Nyilván nem igaz! Nem mindig elég a 4 alaphormon, hsg és andrológia!

Végig kéne nézni a vizsgálataitokat, hogy mi maradt ki!

Nekem pl csak a pajzsmirigyemet felejtették el megnézni, pedig ott volt a baj, és az inzulinommal, amit nem is voltak hajlandók kivizsgálni!!!! Elmentem egy magán endodokihoz, aki ért a szakmájához, és kiderült rögtön, hogy mi a gond. Megkaptam a gyógyszereimet, és az első próbálkozós hónapban már kopogtatott is a gólya! Sajnos nem sikerült, 9 hetesen elveszítettük, de a gyógyszerek előtt még eddig sem jutottunk el!!

Bocs, hogy ilyen hosszú lett, és a saját történetemmel traktállak titeket.

A lényeg, amit írni akartam, hogy ne törődjetek bele, és ne hagyjátok, hogy rátok fogják, azért nem jön a baba, mert nagyon akarjátok! Ez egy nagy átverés!

2011. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem jön a baba,mert nagyon akarjátok,ez egy nagy átverés!Nos szerintem nem.3,5 éven keresztül nagyon akartuk,nem jött,majd egyszercsak azt mondtam (nyáron),hagyjuk,inkább járjunk bulizni,mielőtt megöregszünk.Így is tettünk,már 6 napja késett,mire észbekaptam,és terhes is voltam!Szóval tényleg félre kell tenni egy kicsit,és akkor sikerülni fog!
2011. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 letta88 ***** válasza:

Szia!

Egyet értek veled.Mi június óta próbálkozunk.Nem állt helyre a ciklusom, és most kaptam dup. és closy. gyógyszert, azt mondta a dokim hogy ettől rögtön terhes leszek sőt még ikreket is mondott.Gondoltam magamban hiszem ha látom.Én is teljesen el vagyok csüggedve, nálunk se görcsös.A párom ismerősei közül nem rég jelentették be hogy nem soká baba lesz.Nincs is kedvem velük találkozni.Én átérzem a bánatodat.Ja meg ne görcsőlj rá, majd megnézném én az a személyt hogy akinek nem sikerül, mit érezne rágőrcsölne-e??szóval ezt a lelki problémát csak magadban rendezheted le, és ezt úgy mondom neked mint pszichológus, másokat könnyű kioktatni hogy mit érezzenek, de mikor a saját lelkedet kell megnyugtatni nagyon nehéz.Szurkolok neked tiszta szívemből, hogy mihamarabb sikerüljön!!!!!Remélem hamarosan kiírod hogy babát vársz!!!

2011. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a késői kommentért,nagyon szépen köszönöm a hozzászólásaitokat.Mindegyikőtöknek igaza van.És próbálom magamban helyre rakni dolgokat.
2011. jan. 16. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!