Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két vetélésem volt és az...

Két vetélésem volt és az orvos most Clostit írt fel nekem. Ha normális a ciklusom akkor miért írja fel? Peteérés serkentésen kívül másra is jó?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem fog bekavarni?Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 13. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén két vetélésem volt(missed ab).

A ciklusom is teljesen normális,van pém is de clostyt írt fel nekem is a doki!

Ez a 2. kúrám,idáig nem kavart be nálam a gyógyszer!

Volt is pé,együtt is voltunk,de az első hónap nem sikerült.

Talán majd most....

2011. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ.Kicsit megnyugodtam.Neked megindokolta hogy miért írta fel?
2011. jan. 13. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak rásegítésként írta fel nekem.
2011. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 letta88 ***** válasza:
Szia!Mint olvashatod is a betegtájékoztatón, rajta van hogy meggátolja a vetélést.Szóval mivel neked 2 vetélésed volt azért írta fel mert valamilyen hormon probléma miatt lehetett a vetélésed és ezt azért írta fel hogy a hormonjaidat helyre hozza és próbálja a vetélést meggátolni.Szurkolok neked hogy mihamarabb sikerüljön, és ne érjen több ilyen csalódás!
2011. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm szépen!Még nem váltottam ki, ezért voltam ilyen tájékozatlan.:)Nagyon megnyugtattatok,így most már értek mindent!:) Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!
2011. jan. 14. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Sikerult???:)
2017. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is azért írta fel mert nem maradtak meg a terhességeim, de az első ciklusban terhes is lettem ami szinten nem maradt meg, ez a masodik ciklusom clostyval majd meglatjuk mi lesz, most voltam endokrinologusnal aki ertetlenul allt a dolog elott miertz nem kuldott a masik nogyogyasz reszletes kivizsgalasra pl pajzsmirigy inzulinterheles stb es azt mondta kovetkezo ciklusban mar ne szedjem a clostyt mondjuk nincs is mit mert elfogyott. Napi 2x felet kellett szedjek erre is azt mondta az endos doki hogy nem erti... ennek az adagolasnak semmi ertelme
2019. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!