Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Nálatok már...

Terhes lennék? Nálatok már ekkor jelentkeztek a tünetek?

Figyelt kérdés
Peteérés hetében minden nap voltunk együtt. Múlt hét végén nagyon sokat nyilalt a cicimbe,most meg néha tompán fáj,de csak a jobb és nem a bimbónál,hanem feljebb,már majdnem hogy a mellkasba,de ez még a mell. Ma nagyon erős fehér folyásom volt,de nekem mensi előtt nem szokott. Néha bele-bele nyilal a hasam aljába is,hol a jobb,hol a bal oldalon. 20-ra nem várom. Ti tapasztaltatok ilyeneket egy héttel a nemvárt előtt?
2011. jan. 14. 13:13
 1/9 A kérdező kommentje:
És enyhén görcsölget a hasam,mint mielőtt megjön!!!
2011. jan. 14. 13:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Koraiak a tünetek nagyon..
2011. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez relativ es mindket terhessegemnel ereztem nagyon koran hogy sikerult. A ciklus 22. napjatol cicfajas es almossag. a 3 terhessegnel (amit aztan sajnos elveszitettem) mar rohogtunk is a ferjemmel a 22. naptol hogy mar megint trehes vagyok. Van akinek koran reagal a teste es van aki nem erzi majd csak a 6. het utan.
2011. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam a mensi elmaradása után 1 héttel jelentkeztek csak a tünetek. Ilyen korán szerintem nem jelentkezhetnek a tünetek.
2011. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenki más:) Nekem pl most a pé-után 4 nappal esténként beindult a pisilőkém. Ez igen korainak mondható,de azóta lett + tesztem.:)

Várd ki a nemvártat:) (igaz,nekem se mnent,előtte 1 nappal lett +)

sok sikert!

2011. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet,de a mindennapos együttléttel rontjátok az esélyeiteket.
2011. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rontjuk? :) Szerintem csak akkor lehet baba,ha szexelünk,minél többet,annál nagyobb az esélye!!! Vagy felétek nem így van?
2011. jan. 15. 10:11
 8/9 anonim ***** válasza:

huha ez igen...kedves kerdezo ugy nez ki hogy az elottem valaszolo tud valamit amit mi nem...jo ha napont acsinaljatok a termekeny idoszakban :"minél tovább vannak a spermiumok a herékben, annál nagyobb a valószínűsége, hogy károsodás érje DNS-állományukat, a meleg környezettől pedig egy idő után lassú mozgásúvá, lomhává válnak"


nekem bekarikazott a dokim 4 napot a naptaramba es azt mondta hogy lehetoleg minden nap csinaljuk

2011. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani,hogy a spermáknak 2 nap kell,hogy "ideális állapotot" érjenek el. Hát,én nem tudom,mi ugyanis az első (sikeres) próbálkozáskor nem hogy naponta csináltuk,de volt hogy több menetet is bevállaltunk. Kislány lett az eredmény.

Miért ne élvezzük a szexet?-még ha más célja is van.

Üdv: a 4. válaszadó.

2011. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!