Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés közben kiszakadt...

Szeretkezés közben kiszakadt a gumi de a barátom egyböl észre vette és akkor még el sem ment. én a menszeszem 22 napjában tartottam akkor. Lehet valami baj?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Most már tényleg naponta 4-5 ilyen kérdés van??? Olvasni sose szoktál?

IGEN!!!

Ha neked a gyerek baj - akkor lehet "baj".

Kicsi az esélye.

2009. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha menszeszed 22 napján voltál az már baj lehet :) maximum a ciklusod 22 napjára gondolsz.

Egyébként elvileg lehetsz terhes, de elég kicsi az esélye

2009. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen lehetsz terhes. A ciklus közepén meg pláne. Kérdés, hogy neked hány naposak a ciklusaid...De esély ettől függetlenül is van, még ha kicsi is, akkor is VAN!
2009. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

nem véletlenül a pasid írta ki eggyel alád?


A válasz: IGEN. És második válaszadónak legalább 10 zöld kezecske :-))) sajnos, csak egyet tudtam tenni.

2009. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány napos a menszid?Ne ijjedj meg nagyon kicsi az esélyed,ha nem élvezett beléd akkor 0.
2009. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
HA el se ment akkor nem kell aggódj.
2009. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a menszeszem változo olyan 28-35 nap között de mindig más... nem nem élvezett belém.. és köszönöm hogy vannak értelmes emberek is akik válaszolnak nem csak olyanok akik egy szó tévecdése miatt megszólnak...
2009. febr. 1. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!