Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtartanátok egy nemi eröszak...

Megtartanátok egy nemi eröszakból fogant babát pároddal, ha már közel 10éve hiába próbálkoznátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
NEM!!!
2011. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Most azt mondom: igen. De nem voltam még ilyen helyzetben.
2011. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem,mert félnék, hogy örökölné apja hajlamait....
2011. jan. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Nem..hisz akárhányszor ránézek, az a szörnyűség jut eszembe, hogy megerőszakoltak. És felteszem, a párom sem gondolkodna sokáig a nemleges válaszon..
2011. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha így van, akkor a férj és feleség nem "passzol".

Ha a férjnek nincs gondja más gyerekét nevelni, akkor is lehetne az a baba egy normális embertől, mert ez a hajlam, vagy agresszió vagy mi öröklődhet!

Ddde, az a baba nem tehet semmiről, és én abortuszellenes vagyok.

DDDe, mindig arra az eseményre emlékeztethet, mindig belebeszéled a buta kis dolgaiba, hogy biztos a beteg apjától örökölte, stb....

Nehéz ez, nagyon nehéz.

2011. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Mi??? Már bocs,tessék??? Te megtartanád? Mert én nem!!!
2011. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Igen. Nem feltétlenül kell az "apjára" emlékeztetnie az anyát. A gyermek épp úgy nem tehet arról, hogy megfogant, ahogy az anya sem az aktusról. Nem feltétlenül ellentét ez közöttük, hanem sorsközösség is lehet. Gyermektelenül fájó az élet, és ha megfogant végre, és erős és egészséges, akkor csak helyesen kell nevelni. Nem minden agresszív embernek agresszív a gyereke is. Az agressziót le lehet vezetni a világ "pozitív" oldalán is (sportok, katonai élet, stb.). Lehet, hogy anyukájára fog hasonlítani ,ki tudja? Én nem tudnék ennyi idő után lemondani róla (mindezt úgy mondom, hogy ismerem az erőszak oldalát, és a baba elvesztésének odlalát is, igaz, a baba nem abból az aktusból fogant. Úgy érzem, meg tudom ítélni, relative jól a helyzetet.)


ui: Őszintén sajnálom, ha ez valódi eset, és ez történt veled, és nem csak kitaláció, felvetés!

2011. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
en megtartanam...az a gyerek nem tehet arrol hogy milyen apja van es pont annyi van benne az apjabol mint az anyjabol...sokan hasznaljak a spermabankokat ahol szinten talalni degeneralt donorokat...ettol fuggetlenul ha az illeto nem tartja meg az az o dontese es abszolut nem elitelendo...van aki ezt nem tudja feldolgozni
2011. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Én is megtartanám.Mindenképp főképpen így hogy azt írtad 10 éve nem lett közös.Tehát akartok gyereket.Ha már megfogant annak oka volt.Én hiszek a sorsszerűségben.Igaz hogy nem a legjobb formában történt mindez,de nem hiszem hogy "arra" fogja emlékeztetni,amikor először rámosolyog,vagy járni kezd vagy beszél.Ahogy előttem is mondták lehet hogy az anyukájára fog hasonlítani:)És különben sem hiszem hogy ez a hajlam ha annak lehet nevezni örökölhető.Lehet a fickó ittas volt vagy akármi.Lehet ez volt az első ilyen esete.Akkor ennyi erővel minden gyilkos gyereke is gyilkos lesz?Hülyeség.Nevelés kérdése,és mivel Ti szerettetek volna kisbabát,biztos jó szülők lesztek.Elhiszem hogy nehéz ezen túl jutni,de annyi örömöt ad majd neked és a párodnak,hogy nem fogsz erre gondolni.Ha úgy látod majd hogy hiperaktívabb vagy nem tudom,akkor meg ott a sport.És mégis közösebb mint egy örökbefogadott baba,mert te hordod majd ki.A te döntésed,de én 10 év után nem gondolkodnék egy percet sem.Ha kételyeim lennének,a férjemet kérném álljon mellettem,pszichológushoz mennék hogy segítsen.A szívedre hallgass!!!A baba nem tehet erről!!!!!És igaza van annak is aki a spermadonor dolgot hozta fel....kitudja ott kik ürítenek:D

Kitartás!

2011. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Ez nagyon nehéz kérdés, most hiába mondok bármit, lehet, akkor máshogy döntenék! De alapvetően én is egyetértek, hogy a gyerek nem tehet arról, hogy az apja mit tett.
2011. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!