Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék fogyózni de babát...

Szeretnék fogyózni de babát is szeretnénk már 2éve gátolja a teherneesést a fogyókúra? És a torna? Azt hallottam hamarabb lesz lány ha valaki egészségesen él igaz ez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint 2 éve szeretnénk babát:)
2009. febr. 1. 19:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egészséges élet biztos segít. A drasztikus fogyókúra viszont nem. Persze azért megpróbálhatsz fogyózni, csak arra ügyelj hogy változatosan táplálkozz, rengeteg vitamint fogyassz. Próbáld csak a cukrot és a kenyeret a minimálisra szorítani, ne nassolj, egyél kicsit kevesebbet mint szoktál, és mozogj, de azt se vidd túlzásba. Ezzel biztos nem ártassz, és még a közérzeted is jobb lessz! Sok sikert.
2009. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kell fogyokurazni.

egeszsegesen kell elni, és sokat mozogni!

én a mozgas mellett tudatosan csinaltam olyan gyakorlatokat, amik erositik lenn a kotoszovetet, meg a méhet! amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, hat hetesen, akkor hagytam abba (akkor mar nem szabad)


az egeszseges eletmod es a mozgas is fogyaszt, nem kell kúra.

2009. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. febr. 1. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
ha valaki elhizott akkor segiti a teherbeesést!én sajnos 51 kg rol fogytam 43 ra akkor még nem akartunk babát!akkor teljesen felborult a cikllusom már 3 éve kezeljük a ciklust hogy visszaálljon!nagyon vigyázni kell a fogyokurával!!!!én nem ilyen soványra akartam lefogyni csak már nemtudtam enni a végén
2009. febr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!