Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki már volt volt vagy éppen...

Aki már volt volt vagy éppen most kismama! Mielőtt kiderült hogy kismamik vagytok, hol éreztétek a has szurkálást?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok peteérés után 9 nappal és szurkál a hasam, de nem a petefészkem hanem a méhemnél bal oldalt! Normális ez? Fehér testápoló szerű folyásom van ez jó jel?
2011. jan. 16. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem sehol szurkálást csak jóval később, de akkor már bőven tudtam, hogy terhes vagyok.


A fehér testápolószerű folyás az a peteéréskor szokott lenni, nem? Igazából nem tudom, hogy normális-e de biztosat úgyis csak akkor tudsz majd, ha nem jön meg és tesztelsz. Szorítok Neked!

2011. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam kismama, csak szeretnék az lenni. Nekem is szoktak lenni néha szurkálások a mensim előtt kb. 5-6 nappal. Bár ritkán, eddig 2 esetben volt. A második eset az ma van és nem tudom miért van ez, hogy szurkál előtte. Miért nem mindig egyformán jelentkezik az egész.Mindig más tüneteim vannak előtte és én mindig azt hiszem, hogy most azért más, mert baba lesz...aztán mindig csalódom. :(

Van egyáltalán különbség a szurkálások közt, ha beágyazódástól van a szurka vagy pedig azért mert meg fog jönni??? Mert nekem többféleképpen volt már ez a szurka, de mindig azt jelentette, hogy megjön...nem értem.

2011. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én még sosem éreztem ilyet! Amikor nekem megszokott jönni akkor görcsölök és puff! Nekem 34 napos ciklusaim vannak, jövőhét péntekre nem várom. Első válaszolónak: Nekem peteéréskor nyúlós áttetsző a folyásom, ilyen krémes nem nagyon szokott lenni, de biztos, hogy nem mindenki egyforma! Azért reménykedem!
2011. jan. 16. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szúrkált akkor mikor teherbeestem. De már nem tudom megmondani, hogy hogyan éreztem, meg hogy milyen folyásom volt. Nem figyeltem, nem foglalkoztam ezekkel a dolgokkal, csak emlékszem, hogy furcsálltam, hogy szúrkál, mert sosem szokott, és az kb. a mensi előtt 1 héttel kezdődött. Szóval akár lehet jó jel is. Sok sikert!
2011. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem szurkálást. A mellem nőt meg egy kicsit a nem várt idejére.

A folyás nálam a menszi előjele volt. Akkor amikor terhes lettem, száraz voltam.

22 hetes km

2011. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nekem sem szurkál a hasam és folyásom sincs még 4-5 nap a nemvártig! Reménykedem.
2011. jan. 17. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül!Szoritok neked,legalább addig sem magammal foglalkozok és talán segitek....Már nekem se sok van hátra csak úgy 8 nap körül :-) és minden kiderül!Majd irj!
2011. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!