Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 01/23 volt peteérésem...

Nekem 01/23 volt peteérésem majd kb 9-e körül kéne megjönnie. Tegnap csináltam tesztet de azt mutata nem vok terhes, de a melleim fájnak meg a bimbo részem nagyon érzékeny émelygek meg szédülök. Mennyi a valoszinüsége, hogy sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nagyon korai, még ilyenkor minden kétesélyes sajnos: fájhat a közelgő menszi miatt, mert dolgoznak a hormonjaid, de az is lehet, hogy baba lesz a dologban. Végül is ha 10 napja volt Pé-d, akkor beágyazódás környékén tarthatsz.
2009. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A beágyazódástól mutathat a teszt pozitívat és tüneteid is innentől kezdve lehetnek. Ez kb 8-12 nap, azaz mostanában lehet-ha baba van. Nem csoda, hogy a teszt még semmit nem mutat. A hcg szint a beágyazódás után másfél naponta duplázódik, pár napot várjál még a teszteléssel. A melleid fájdalma biztató jel... Én 8-ra nem várom, semmilyen tünetem nem van, a melleim is csak a pé után fájtak pár napot, szokásos ovulációs tünet volt. Hajrá nekünk!
2009. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok: émelygés nálam is van- de sajnos minden hónapban tapasztalom mensi előtt pár nappal.:(
2009. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon korai még ilyenkor tesztelni, a nem várt előtt 1-2 nappal sem pozitív mindenkinek a tesztje. A babára nyilván esélyed, de ennek valószínűségét számszerűsíteni nem lehet.

2009. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor még van reményem.
2009. febr. 2. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!