Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, mit szóltok? Holnap...

Lányok, mit szóltok? Holnap lesz 2 hete, hogy inszeminációm volt, előtte nap kedden kaptam a repesztő szurit. Most teszteltem, és halványan kijött a második csík. Ez most baba vagy a 2 hete beadott szuri?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem baba! :)))))

Hívd fel az orvosodat! Gratulálok!!!!!! :))))

2011. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sikerült! Gratulálok!
2011. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is baba! Gratulálok !!!!!!!!!!!
2011. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Azért még nem merem beleélni magam, holnap reggel csinálok még egy tesztet.
2011. jan. 18. 14:48
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg az eredményt! Nagyon drukkolok!
2011. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem baba, az már biztos.
2011. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Gonal-F-et kaptál?

Mert az még 4 hétig jelen van a szervezetben, de szoritok, hogy baba legyen

2011. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Lányok!(Kivéve kedves utolsó)


Ti mi alapján mondtátok, hogy ez baba?! Mert én nem értek a témához, és bár tiszta szívemből örülnék, ha baba lenne, de nyílván nem írok ilyeneket, hogy "tuti baba, gratulálok!!!!", mikor azt sem tudom, milyen szurit kapott, mi van benne...

Megértem, hogy kedvességből írtátok ezeket, de ne legyetek már felelőtlenek! Tudás nékül, csak azért hogy írjatok vmit, nem kell válaszolni, mert gondolom a kérdező X év babavárás után nem hitegetésre vágyik, hanem hitelesnek mondható infókra!


Mondom, tudom, hogy jót akartok, de légyszi csak olyan kérdésekre válaszoljatok, amiről úgy gondoljátok, tényleg tudjátok a választ,és van mögötte tudás!


Kedves kérdező!


Bocsáss meg, nem akartam így belerondítani a kérdésedben, de én is régóta szeretném már a (2.) babát, és időnként jól jött volna, ha vki őszinte velem, és nem csak hiteget, még ha kedvességből is...

Őszintén remélem, hogy baba van a dologban, mert sztem már a teszt is kimutatná:). De a dokid biztos mondta, mikor tesztelj, nem? Vagy vérvétel lesz? Vagy hogy?


Sztem ha pár nap múlva tesztelsz, és erősödik, az már jó jel:D!

2011. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Manka68 ***** válasza:
55%

Szia kadves utolsó!

Anno én is Gonal-f-et kaptam, de ugyanolyan negatív tesztjeim voltak a nemvárt napján, mint előtte...

Nem is volt baba.

2011. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az orvosom azt mondta, hogy 2 hét múlva teszteljek(vagyis holnap reggel).

Csak kíváncsiságból csináltam ma délután a tesztet.

Egyébként nem Gonal-F-et kaptam.

Időközben találtam egy oldalt, ahol pontosan ezt kérdezték egy doktornőtől, hogy lehet-e 2 hét után pozitív teszt a szuritól. Azt írta, ennyi idő után már nem.Persze azért még nem veszek semmit biztosra.

2011. jan. 18. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!