Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja menstruáltam elszakadt...

4 napja menstruáltam elszakadt a gumi de nem élvezett bele. Kell sürgősségi? Hány % a teherbeesés?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 21:19
 1/8 anonim válasza:
Valamennyi esélye mindig van, ezért (biztonság kedvéért) kell a sürgősségi!
2009. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Szerintem nem kell me menstruáció után a pete érik 10 napig asztán leválik a 5 napig majd 10 napig tart a méh felé és megint menstruáció jön
2009. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig lehet spontán peteérés és az előváladéktól is teherbe lehet esni. Ha nagyobb biztonságot akarsz, akkor felíratod és beveszed (15 % az esélye, hogy így is terhes maradsz). Ha imádkozni akarsz, nem veszed be. Ki tudja, hogy nálad pont összejön-e egy baba vagy sem... Ez csak szerencse kérdése.
2009. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 nap után már mindegy.
2009. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt h érted?
2009. febr. 2. 21:53
 6/8 A kérdező kommentje:
ma történt! pár orája és a kérdés h holnap irassak e fel sürgősségit?
2009. febr. 2. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs védekezés, 100ból 85 nő egy éven belül teherbe esik.


Naptármódszert használva 10-40 nő lesz terhes.


Megszakítással 35.



Ebből ki lehetne számolni. De egyszerűbb ha mindenképp elmész az orvoshoz felíratni, és elmondod neki hogy mi történt és mennyi ideje, mikor volt meg. Legfeljebb volt egy fölösleges utad, de ő legalább nagyobb tapasztalattal tudja azt mondani hogy kell / nem kell a 72órás.

2009. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt fogja mondani az orvos is, hogy kell. Már jártam így, és mindenképp azt javasolta, hogy vegyem be.
2009. febr. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!