Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem varja a mensit 28-ara?...

Ki nem varja a mensit 28-ara? Hogy tudjatok ki varni?

Figyelt kérdés
En nem birom,szerintem egyfoltaba kepzelodok,azt hiszem nem jon ossze a baba:(
2011. jan. 20. 20:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Én is akörül nem várom,és én is egyre türelmetlenebb vagyok...

Elkeserít a sorod,nem szabad ennyire negatívan hozzáállni!!!!

Összefog jönni,pozitív lesz mindenképp mert megérdemled/megérdemeljük.

Tudom,hogy nehéz,nekem is az mindenkinek.Nekünk ez lesz a 3.-dik hónap,tudom nem sok még de mindig egy picivel nehezebb.

Valahogy mégis azt gondolom,mindig minden körülmények között(h Alekosz szavaival éljek,bocsi:D) szóval hogy kitartónak és pozitívnak kell lenni!!!

A képzelődés is teljesen normális és egészséges ezzel mindenki így van aki belevág élete legnagyobb kalandjába.

Nos a lelkifröccs után jöjjenek a tények:D

Nekem 14.-én volt egyforma erősségű az ovu tesztem,volt is minden ami kell:D

Szedek vitamint,meg ittam cickát most palástot.

Semmi különöset nem érzek még,néha a hasam bal oldalon olyan furcsa,nem fájdalmas csak olyan más.Nem tulajdonítok túl nagy jelentőséget neki.

Jövő hét pénteken mindenképp tesztelek reggel,mert nődokihoz is kell mennem éves cytora aznap.

Tehát 28.-án reggel fogok pozitívat tesztelni!!!!:DDD

(pozitív gondolkodás)

Addig szívesen beszélgetek Veled ha akarod,meg írok ha van valami fejlemény.Kitartás már csak egy hét és igenis gondold azt hogy sikerült!Mert sikerülnie kellett!!!!

2011. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Legelso valaszolom koszonom eloszor is a biztatast,maris jobb:)tudom,hogy nem vagyok egyedul.

Nagyon szeretem csaj vagy,de komolyan,igy szavaidbol kovetkeztetve:)

Nekem is 14 en volt peteeresem es szerettuk a parommal egymast az nap is es akovetkezo ket napba is:D

Ha sikerult a fogantatas akkor most nalam vandorlas van,amit erzek ha igaz,de mar en se tudom eldonteni.A hasam alja szurkal,a tegnap kemennyeben is ugymond beleszurt,ossze kellett kucorodjak de ugy mult is el,es nagyon erzekeny a hasam feszul,meg mikor tusszentek is olyan rossz erzes,huzodik faj bele nyilal,a melleim is izomlaz szeruen fajtak 2 nappal ezelott,mostmar nem erzem,es ereztem azt az erzest is,hogy mintha meg kene jojjon a mensi ennyi nem tudom valami utalhate arra,de mar en se tudom.

Mi oktoberbe probalkoztunk meg nem jott ossze,a parommal ossze is szollalkoztunk volt,nem valami kellemes emlek,a babo se jon ossze, a parommal se talalt a szo,szoval nagyon nem voltam jo paszba, aztan szunet es most megint probalkoztunk:)

Most varom a napokat teljenek izgatottan es azt hiszem minden pillanatba,hogy mar megint be akar csapni a testem:Des nem lesz baba.

Nagyon szoritok neked remelem sikerulni fog es jo hogy igy alsz a dolgok melle ez peldamutato szamomra:)

Ha te is ugy akarod biztathatjuk egymast addig anapig,legalabbis ram fer biztatas rad nem nagyon:D

szia koszi hogy irtal

2011. jan. 20. 22:14
 3/32 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Csatlakozom hozzátok,ha nem gond 26-28 körül nem kellene a mikulás :-) Semmi extra tünetem nincs,sőt! Ebben a hónapban semmit nem éreztem,de ki tudja....lehet hogy igy lesz nekünk kis babócánk?!Már több mint 2 éve várjuk de most már biztos sikerül valamikor a közeljövőbe...-remélem.Szoritok nektek!
2011. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:

Sziasztok én is 27-28-ra nem várom.

Már írtam ki kérdést de még senki nem válaszolt:-(

Hogy mit gondolnak a görbémről.

[link]

Én későbbre tenném az ovut kb 14-re mert akkor nagyon fájt a bal petefészkem.

Mi is nagyon szeretnénk már babát.

Ti mióta próbálkoztok?

Nekünk ez a 6. hónap.

2011. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok.Én 28-29-re nem várom.Bár ez még csak a 2. hónap, de nagyon szeretném, ha sikerülne.Májusban is a 2.hónapban lettem terhes, de az rosszul végződött.Úgyhogy most már itt az ideje egy egészséges kisbabának, mert megérdemeljük!!!

Szorítok értetek is!

N.

2011. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nagyon boldog lennék,ha sikerülne mindenkinek!!!Mindenki írjon,hogy mi lett a végeredmény,és akkor is,ha valamit érez netán a beágyazódás első jelét(barna folyás stb.)

Köszi,hogy írtatok.

2011. jan. 21. 09:32
 7/32 anonim ***** válasza:
Sajnos erős felindulásból csináltam egy tesztet ami persze hogy negativ lett,de tuti hogy nemsokára lesz egy pozitiv is!(úgy 5 nap mégis sok volt)Majd hétfőn ha addig nem jön meg,bár nem jöhet én úgy érzem hogy végre sikerült,remélem igy is lesz!Nektek is nagyon szoritok!
2011. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Én vagyok az első válaszoló!Köszönöm kedves kérdező,de ne hidd hogy nekem nem kell a biztatás...tudod ez olyan hogy másoknál tudok okos lenni meg bátor meg pozitív...aztán magamnál.Pff hagyjuk:D

Tegnap este lefekvéskor rám tört egy félelem féle érzés,hogy nem akarom hogy jövő hét legyen mert félek az eredménytől.Aztán szerencsére nagyon gyorsan megnyugodtam.Azt mondogattam magamnak de pozitív lesz hidd már el,nincs okod az aggodalomra,és pár perc alatt hihetetlen megnyugvást éreztem.:)

Nekem is biztosan 14.-én volt ovu vagy legkésőbb 15.-én hajnalban.Az ovu teszten kívül nekem is voltak elég erőteljes tüneteim,mondhatom még egyik hónapban sem éreztem ennyire.Persze,hogy írok,mindenképp!!!:D Izguljunk együtt!!!:)))Látom most már vagyunk egy páran:)Mindenkinek küldöm a pozitív energiákat!!!!

2011. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Lesz itt egy szép kis csapat....

Én is nagyon drukkolok mindenkinek!Sajnos a 22 körülieknél nem igazán van pozitiv teszt.na de majd a 'kis csapat' :-)

2011. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolóm szerinted miért lesz negatitiv a 22 éven körülieknek?????
2011. jan. 23. 13:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!