Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja jött meg a menstruáció...

2 napja jött meg a menstruációm, sokkal kevesebb mint szokott (barna+nagyon sötét vér), igaz enyhült, de a mellfájdalom is megmaradt, ami ilyenkorra már rég elmúlik és ami egyébként peteérésem után 1 héttel kezdődött. Nem értem mi ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes tesztelj egyet.
2011. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt! Megjött, de csak 2-3 napig tartott, nagyon sötét színű volt. Ez tavaly februárban volt, most itt szuszog mellettem a 3 hós Kis Tündérkém:))) Szóval igen, lehetsz terhes!
2011. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, párom is azt mondja hogy teszteljek, de én nem hiszem, utóbbi pár napban C-vitaminozok, lehet már az is befolyásolta, meg agyserkentőt szedek meg a stressz stb..
2011. jan. 22. 12:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah igen, azt sem értem miért görcsölget vagy úgy érzem a hasam enyhén, bizonyos időközönként, mikor az csak az első nap van mindig.A méhszájnak teljesen nyitva kéne lennie menstruáció alatt nem?
2011. jan. 22. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
írd meg légyszi hogy mi lett!Egy szőrnyű nap után,hátha...
2011. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, de egy pozi után negatív lett a teszt, szóval nem tudom miért nem jött meg rendesen...
2011. febr. 2. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!