Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt elott 1 nappal...

Hangyaxxx kérdése:

A nem várt elott 1 nappal barna folyás. Még soha nem jott meg elobb, inkább mindig késett. Mi lehet ez, már a menzi? Mellfeszulés, fájás, alhasi fájás, végtag fájás minden megvan. A mugy a menzi akkor kezdodik, mikor már vér is van a folyásban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez végülis menstruáció, lehet hogy holnap már rendesen meg fog jönni, hacsak nem vagy terhes.

Nekem most barna vérzésem van csak, nem úgy ahogy szokott, és nem tudom mitől..

2011. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt rá eset már nálam is ,hogy így kezdődött a mensim,még olyan is volt,hogy 5 napon át pecsételtem mire a rendes vérzés megérkezett! Ritkán,de előfordulhat! Ha nem változik az állaga holnap azért tesztelj!
2011. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!