Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a görbém nagyjából rendben...

Ha a görbém nagyjából rendben van, akkor sikerülnie kéne nem? Mert ha nem lenne valami hormonálisan rendben velem, akkor össze-vissza lenne a görbém is?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy ha a prolaktinnal gond van akkor összevissza van a görbe és cikk-cakkos a második 2 hét.

Ez igy rendben van?24.én volt pé.


[link]


2009. febr. 4. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez volt a lányommal a görbém.Nem voltam prolaktinos soha és tessék:

[link]

Egészéges terhesség és baba.

Viszont amikor nem voltam terhes volt egyenesem nekem is a második 2 hétben,nézd:

[link]

2009. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy belinkelted.Csak aggodok kicsit, hogy nehogy ugy járjak, hogy valami nincs rendben, aztám meg hiába próbálkozunk.A 3 honapunkkal meg ugyse foglalkozik velünk senki se, mondjuk érthető mert van akinek évek ota nem jön össze.Csak jobb lenne hamarabb tudni, hogy rendben van e minden..Minhogy várjunk a semmire.A görbébol akkor nem derül ki, ha valami nem ok?
2009. febr. 4. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem prolaktinproblémám van, nem is kicsi, és tökéletes a görbém... úgy gondolom, hogy a prolaktint csak úgy tudod kizárni, ha vérvizsgálatot végzel. 21 nap, max szint 20.2. Ez az normális. Nekem pl. 35.2, a tejem is folyik, és ránézésre nincs baj a görbémmel. Be is linkelném, de egy olyan oldalon vezetem, ahonnan valamiért nem megosztható online... ha gondolod, írj privit és elküldöm kép formátumban.
2009. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!