Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosabban mikor van a...

Pontosabban mikor van a tojasfeherje szeru folyas?

Figyelt kérdés
nekem vagy 3-4 napot tart. mikor van a peteeresem, az elejen, a kozepen, vagy a vegen?
2011. jan. 24. 15:03
 1/3 A kérdező kommentje:
tuszorepeset akartam kerdezni, bocs.
2011. jan. 24. 15:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan nem lehet tudni. Azt lehet tudni, hogy ez a legtermékenyebb időszak, és ha eltelt három egymást követő nap, amikor már ennél kevésbé termékeny típusú nyákod volt, akkor túl vagy az ovuláción.

Ha ebben az időszakban vagytok együtt, az mindenképpen jó lehet, hiszen a hímivarsejtek eléldegélnek 3-5 napot is, ezért onnantól érdemes akciózni, amikortól megjelenik ez a nyáktípus.


Ha hőmérőzöl is mellé, akkor lehet picit pontosabban belőni, de egész pontosan soha nem tudjuk ezekkel a módszerekkel, csak UH-n látszik pontosan...

2011. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vlószínűleg nem az első napon, hiszen pont az a feladata, hogy megkönnyítse a pete útját. én a helyedben a 3. naptól számítanék rá. :)
2011. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!