Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Köldöknél ilyen apró kis...

Köldöknél ilyen apró kis szurkálások mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Néha érzem ezt napközben kicsit "égőbb" fájdalom és néha úgy érzem mintha belül a hasamban viszketne valami. Még soha nem éreztem ilyet. (tesztjeim negatívak lettek!) de a hasam eszméletlenül puffadt. elvileg szombaton kellene megjönnie (az előző ugyanis elmaradt.)most sárgásabb a folyásom. lehet összeköttetésben a menstruációval? és korábban már írtam h ezen kívül még folyadék is jön nyomás hatására a mellemből és hőhullámok törnek rám. hol erősen fázom hol pedig majd megsülök annyira melegem van ... nagyon félek. kérlek segítsetek!
2009. febr. 4. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
közvetlenül köldöknél. nem alatta vagy mellette. egyébként van néha olyan érzésem is, hogy most ebben a hónapban meg fog jönni. eléggé feszült vagyok és ingerült. de ugyanakkor néha hányingert is érzek ... fáradékony vagyok és a derekam is fájdogál. de talán csak az eszméletlen félelem miatt. :( már 1 hónapja ez megy ... a folyamatos találgatás. már voltam dokinál de túl sokat nem foglalkozott velem. azt mondta ő egyelőre terhességet nem tudott kitapintani de lehet, hogy azért mert még annyira pici. két hetes késés után volt 2 negatív tesztem. már nem tudok többet tenni, teljesen megőrjít ez a tehetetlenség. másik dokitól jövő7re kaptam időpontot. addig viszont olyan lassan telik az idő :(
2009. febr. 4. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ennyi idő elteltével bőven kimutatható lenne a terhesség. A doki kézzel is kitudná tapintani, vérvételről, meg ultrahangról nem is beszélve. Valószínű nem vagy terhes. Lehet hogy csak a hormonjaid összezevarodtak. De ne izgulj, annál rosszabb.A másik doki biztos segít.
2009. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
UH-t nem akart csinálni ... azt mondta még úgy sem látna semmit. múlt7en kedden voltam nála. nem tudom mire utalhatnak ezek a tünetek ...
2009. febr. 4. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A tünetek amiket leírtál a stressz is okozhatja .Megértem hogy nagy a bizonytalansag de próbálj kicsit lazítan csinálj valamit ami eltereli a figyelmedet ne legyél egyedül a terheddel,legyél sokat a barátaiddal ,próbálj meg kicsit kikapcsolni,A jövőhétig tervezz magadnak jó prpogramokat hogy ne legyen időd gondolkodni és figyelni a tüneteket.És ne féljél nincs semmi baj!Hidd el hamarosan kiderül mi okozza a tüneteket ,legyél nyugodt,minden rendben lesz!
2009. febr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm szépen a segítséget! :-) jól esett ez a bátorítás. igyekszem terelni a gondolataimat ...

mégegyszer nagyon köszönöm!

2009. febr. 5. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!