Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Komolyan a tököm kivan a...

Komolyan a tököm kivan a tesztektől, egyszerűen kikészítenek engem. Meg kellene fejteni lányok mert a hajam hullik ki tőle?

Figyelt kérdés

Lényeg:

Menzeszek:november 22.

December 24.

Párom elutazott december 29.-én és hazajött január 12.-én.

A ciklusaim 32 33 naposak.


Már meg kellett volna jönnie.Tegnap Medi Lab jól látható ,de halvány pozitív(nem kellett a szememet erőltetni ),ma Clear Blue negatív.


Persze természetes miután hazajött a párom szinte minden nap eggyütt voltunk,de akkor mivan.Ez terhesség nem terhesség.


ÁÁÁÁÁÁÁ kihullik a hajam már ettől az egésztől.


2011. jan. 26. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:

És most mire vagy tulajdonképpen kíváncsi? Hogy terhes vagy-e? Lehet, de csinálj egy harmadik tesztet és kb. 2 hét múlva menj el nőgyógyászhoz, ha addig sem jön meg.

Mást nem nagyon tudsz tenni.

2011. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha van egy pozitív teszted akkor terhes is vagy. csak lehet későn volt peteérésed és a másik teszt azért nem mutatta még ki..

Nekem amikor a Medilab halvány volt akkor is terhes voltam....


2 kisfiú anyuja

2011. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtató válaszodat valszeg nem a te válaszodtól leszek terhes ha mégsem vagyok az.De én elfogadom ha terhes vaok ha nem.


Csupán arra lettem volna kíváncsi hogy vmelyik teszttel kinek mi a tapasztalata.

De ha nem akkor is inkább megköszönöm hogy válaszoltál!

Szép Napot neked.

2011. jan. 26. 13:36
 4/10 A kérdező kommentje:

Természetesen az első válaszolónak írtam


Köszi

2011. jan. 26. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:

A Medi-Lab sok embernek volt halvány pozitív baba nélkül.

A Clear Blue jó, de érzékenyebb egy DM-es Corax

2011. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt most nagyon reklámozzák.Meg a patikában lehet még kapni a gábriel nevezetűt.Szerintem azok könnyebben kezelhetők amiknek műanyag tokja van,mert a papír csikot könnyű túláztatni.Az általad használtakról hallottam jót is,de több a negatív vélemény.

2011. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm utána nézek!


Tulajdonképpen most számoltam utána ,ha a levegőtől lennék terhes akkor már rég meg kellett volna jönnie :D


ha a férjem hazautazásától számolom akkor pont ma 2 hete hogy itthon van tehát még csak most van vmi ESETLEG kialakulóban

2011. jan. 26. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
clear blue nekem csak a mensi kimaradása után három nappal mutatta ki, viszont előtte a medi lab, és a lily már halvány pozi volt, a clear blue ötvenes a másik kettő 25-ös, azért mutatja hamarabb.Ne aggódj:)
2011. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A ClearBlue 25-ös, úgy tudom, nem 50-es. Nekem a ClearBlue kimutatta 5 nappal a menzesz elmaradása előtt. Nem egy teszt, én csináltam többet is. Még a Corax is kimutatta. Igaz, nem olyan érzékeny a CB és nem akarom reklámozni, de sokkal jobb minőségű, mint egy Medi Lab vagy más, akár érzékenyebb teszt, ezért mutatja ki korábban. Tapasztalatból beszélek, rengeteg tesztet vettem, sok fajtát.

Amikor teherbeestem, igaz Medi Labos tesztet nem vettem (csak előtte, de az ugye negatív volt), de úgy hallottam, hogy sok embernek mutatott pozitív eredményt ez a fajta teszt, pedig nem estek teherbe. Attól persze lehet a teszted pozitív.

Van a DM-ben a Corax Be Sure nevezetű teszt, nem olyan drága, mint a CB (ha nem akarnál költeni ennyit) és csak ajánlani tudom, mert nekem ugyanúgy kimutatta jóval menzesz előtt.

2011. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Akkor végülis kérdezhetted volna azt is, hogy "Kinek mi a tapasztalata a terhességi tesztekkel?" Így érthetőbb lett volna, mint hogy a "tököm kivan" és hogy a "hajam hullik".

Én kétszer szültem, mind a kétszer elmaradt menst. után két nappal teszteltem, mindkétszer halvány pozitívat. Az egyik gravi-hcg volt a másik hcg-line.

2011. jan. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!