Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gátolja a teherbe...

Mennyire gátolja a teherbe esést ha a páromnak csak 12 cm a himvesszöje és hamar elélvez én meg sajnos nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
szerintem nem gátolja!!!!!bár akkor kicsit szex után a popsit megkell emelni ,vagy gyertyaállásban kell állni. de atol hogy nemtudsz elélvezni ennek semmi köze!énsem tudok sajna az én férjem is gyorsan elélvez!
2009. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Semennyire.A hüvely hossza kb:10cm,tehát elvileg célba érnek.De a hüvely faláról is felkerül aki fel akar.Ha gondolod aktus után állj gyertyaállásba egy 20 percre ha bírod.Én az elsővel estem nehezen teherbe így elsőre sikerült.Mondjuk nekem még a méhem is hátra hajló.

Azon,hogy ne élvezzen el hamar tud Ő maga segíteni.Csak gyakorlás kérdése.A párom itt a neten talált oldalakat,ahol jó tippeket adnak,és alkalmazni is lehet őket.Nagyon jó eredményeket lehet elérni.Azt hiszem ezen az oldalon találta: [link]


Sok szerencsét.

2009. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

A 12 cm bőven elég ahhoz, hogy a spermiumok a megfelelő helyre kerüljenek.

Az hogy nem élvezed a szexet nem befolyásolja a teherbe esést!


Ha a párod rendszeresen beléd élvez, és nem használtok fogamzásgátlót, akkor más a gond. Ilyenkor jön jól egy kivizsgálás.

2009. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Az orgazmusról csak annyit,hogy azért van egy kis köze,hogy könnyen esel-e teherbe.Ugyanis a ritmikus összehúzódások hatására amit kivált,gyorsabban célba sodorják a spermiumokat.De anélkül is teherbe lehet esni.Csak orgazmus elérésekor nagyobb az esély.


Üdv:2-ik voltam.

2009. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem a teherbeesést gátólja hanem a kielégülést.Jó szar lehet a nemi életetek.
2009. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

ki ez a hülye már megint!!!!

Aki bedumál ide!!!!!nincs is más dolga!

2009. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!