Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valóban kellene lennie a...

Valóban kellene lennie a ciklusban olyan nap (ok) nak, amikor egyáltalán nincs folyás?

Figyelt kérdés

Már régóta fel akartam tenni a kérdést valamilyen formában.


Azért,mert igazából amióta "nagylány" lettem,nekem azóta folyamatosan van folyásom,minden nap.A peteérés környékén mindig elég sok,elég zavaró is.


Többször voltam már ezzel orvosnál,mert úgy tudtam akár fertőzés jele is lehet,de nem. Az ég világon semmi bajom nincsen.

De mégis,nekem nincsenek száraz napok,nekem mindig van folyásom,és sajnos minden áldott nap tisztasági betétet kell használnom.

Most második babát tervezünk,ezért újra felötlött bennem a kérdés (a ciklusom megfigyelése miatt).


Van más nő is akinek nincsenek folyásmentes napjai?


Pl fel sem tudok venni egy szép fehérneműt hogy a férjemnek örömet szerezzek,mert hiszen minek,úgyis "összekenem",de a tisztasági betét látványa meg nem túl csábító....


2011. jan. 28. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hüvelyöblítést próbáltál? (Lactacid, CC...)
2011. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam.

Mivel akárhányszor voltam orvosnál,azt lett az eredmény,hoyg semmi bajom,így eszembe sem jutott beavatkozni a természet "rendjébe",gondoltam nekem ez a sorsom és kész.

2011. jan. 28. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajna ezt nem tudom, de engem meg az aggaszt, hogy sok száraz napom van, pedig régen nem így volt. Mi is most tervezzük a második gyermekünket, jövőhéten megyek dokihoz.


Bocsi, hogy nem adtam okos választ:)

2011. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A folyás nagyon egyéni, és nem jelenti azt, hogy bajod lenne. Viszont ha a hüvelyflóra egyensúlya felborul, annak lehetnek ilyen hatásai. Ez nem gyógyszer, csak helyreállítja a megfelelő savas környezetet. Szerintem próbáld meg, nem árthat.
2011. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is folyton van, nekem a száraz nap az, mikor kevesebb jön. nekem sem találtak semmi bajt
2011. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szép fehérneműt meg akció előtt kell felvenni, nem egész napra és akkor jó lesz...
2011. febr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!