Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Poz. LH teszt a peteérés...

A Poz. LH teszt a peteérés közeledését jelzi. Elméletileg ugye nem azt jelzi, hogy ovulálok, hanem hogy valószínű lesz peteérésem. A hőgörbe vezetése alapul szolgálhat annak hogy biztosan tudjam volt-e ténylegesen pé?

Figyelt kérdés

LH teszt pozitív. MÁsnap a hőm felmegy. A ciklus végéig fenntmarad. Ez ezer százalékra azt jelenti hogy volt peteérésem???? Fontos lenne nagyon tudom.

Vagyis ha nem reped meg a tűsző mégsem valami oknál fogva, akkor a hő sem megy fel?


2009. febr. 6. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Igen ha nem reped meg a tüsző a hő nem megy fel, mert a tüsző helyén kialakult sárgatesthormon által termelt progeszteron emeli meg a hőt. Értelemszerűen ha a tüsző nem reped meg, akkor sárgatest és progeszteron sincs így nem megy fel a hő. Én a 19. npon voltam UH-n, a doki először a hőgörbén nézte, hogy emelkedett-e a hő, majd UH-n látta a sárgatestet is. Az LH teszt az LH csúcsot jelzi, tehát a tájékoztatóra is az van írva, hogy 36 órá belül bekövetkezik a peteérés és ha a hőd megemelkedett akkor így is volt.
2009. febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon szépen köszönöm! Megnyugodtam. :)

Úgy néztem tegnap volt pozitív az ovuteszt(majdnem olyan színű volt a tesztcsík is). Most már halvány megint. A hőm viszont érdekes módon nem fölemelkedett, hanem leesett 2tizedet. Hm..,remélem holnap már a csúcson lesz :)

2009. febr. 6. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A peteérés előtt 24 órával a hő leesik majd emelkedni kezd. Egyesek szerint a leesés napján van a peteérés mások szerint ez késhet és a többségnél az emelkedés kezdetén van. Holnap biztosan elkezd emelkedni a hőd!
2009. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!