Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés minden hónapban...

A peteérés minden hónapban ugyanazon a napon van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
elvileg jó volna, ha mindig akkor lenne, de vannak eltérések néha.
2009. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a ciklusaid rendszeresek, akkor nagyjából igen. Ha nem, akkor célszerű LH-tesztelni. A túl hosszú, vagy túl rövid ciklusban ki is maradhat. (Nekem nagyon szép szabályos ciklusaim vannak, amikor teszteltem akkor azonban kiderült, hogy nem minden hónapban ovuláltam, de amikor ovuláltam, akkor rögtön sikerült a gyerek).

Még egy zárójelbe kívánkozó dolog: ez a számolásos védekezési módszer alapja is, hogy egy normális hormonrendszerű nőnek plusz/mínusz egy-két napon belül van peteérése.

Szóval baba pro és kontra is használható.

2009. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A KÖVETKEZŐ menzesztől visszaszámolva mindig azonos számú nap kéne legyen. Ha érted, amit mondani akarok, mert ez így elég körülményesen lett megfogalmazva :D
2009. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindíg ugyanazon a napon van. Nekem általában 16-17. napon szokott lenni de most a 24. napon volt.Csináltam Lh tesztet meg hőmérőzök is,így most a nem várt menzi is tolódik.
2009. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!