Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes?! Pharmatex...

Lehetek terhes?! Pharmatex hüvelykúppal védekezünk. Nem ment el bennem. Viszont reggel voltunk együtt és este már megjött. így egyébként pár nappal előbb jött meg a mensim mint kelett volna.

Figyelt kérdés
Bennem van mindig ,hogy attól ,hogy megjött teherbe eshetek. Esélyes? :S
2011. jan. 30. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes, esélytelen
2011. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A terhesteszt a fogantatás után 2 héttel mutatja ki először, ha van baba. ha aggódsz, akkor aktus után 2-3 héttel tesztelj.


Amúgy a terhesség esélye a ti esetetekben gyakorlatilag nulla.

2011. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
de ha egyszer nem ment el benned hogyan lennél terhes....?!
2011. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladéktól, kedves előző... a megszakítás önmagában nem védekezés.
2011. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát de volt hüvelykúp, és el se ment benne a férfi... ezt most én se értem, hogy lennél terhes???
2011. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A megszakítás nagyon kicsi hatásfokú. Mondom az adatokat: egy évnyi védekezés nélküli szexnél a nők 80%-a esik teherbe, megszakításnál ez az arány 35%, azaz irtó magas. A hüvelykúp hatásfoka meg kb 60%, egy aktusra vetítve. Azaz még hüvelykúppal és megszakítással EGYÜTT is összejöhet a baba...
2011. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pharmatex.hu-n azt írják, hogy 100 nőből aki 1 évig használja a hüvelykúpot 0,74 esik teherbe. Ha ehhez még hozzáveszem, hogy pár nappal a következő normális mensije előtt volt, és el sem élvezett benne a férfi, hát egy nullához közeli szám jön ki.
2011. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

volt hüvelykúp, nem ment el a párod, és még aznap megjött a menzid = a terhesség esélye 0 % .

(mi egyébként 7 évig védekeztünk kizárólag megszakítással, más egyéb fogamzásgátlót nem használtunk, a naptárt sem néztem soha és mégsem estem így teherbe, aztán mikor élesben próbálkoztunk, egyetlen alkalom elég volt a babához)

2011. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát marhára örülök ,hogy így álltatok a kérdésemhez:) És normális komik jöttek:D Köszi mindenkinek a választ. Tényleg az az igazság ,hogy fiatal vagyok és kicsit félek még így is . A gumi meg számomra elviselhetetlen :/
2011. jan. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!