Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a görbe jól alakul? Január...

Ez a görbe jól alakul? Január 25én, a ciklus 12. napján voltam UH-n, ahol a doki 18mmes tüszőt látott. Viszont a hőgörbém alapján nem látszik a hőleesés 27én, vagy az nincs mindig, csak emelkedés? Szerintetek volt tűszőrepedésem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 31. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem volt peteérés 29.-éről 30.-ára, a 24.-ei hőemelkedés még korai lenne tüszőrepedéshez.Nekem is most két nappal később volt ovulációm, mint ahogy kellett volna, szerintem nálad is ez a helyzet.
2011. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy válaszoltál :) remélem a spermiumok 72 órás élettartama nem halandzsa, ebben bízok akkor :) Neked is van görbéd? megmutatod?
2011. jan. 31. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívesen!Én is ilyen helyzetben vagyok...szörnyű a görbém.Én is ebben bízok, hogy élnek bennem, jó nálam két napot kell kibírniuk,19.-ére vártam az ovulációt, erre 21.-én volt!Akartam is írni, hogy még bele kellett volna húzni a biztonság kedvéért, de 72óra az élettartamuk.

Itt az enyém:

[link]

Szerdán próbálkoztam a peteérleléssel de nem sikerült, rá két napra jött csak össze....

2011. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nálad nagyon szépen látszik, hogy leesett a hő és 21én volt :) nálam sajnos ez a leesés, elmaradt ezért kételkedem. 25én tuti nem volt még tüszőrepedésem, hiszen a délutáni UHn még látta a doki, a hőmet pedig reggel mértem....furcsa...de a lényeg, hogy nagyon drukkolok Neked is és bízom benne, hogy nemsokára kismamik lehetünk :)
2011. jan. 31. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én most 4.-ére nem várom! Drukkolok neked is!!!

Igen nálad a leesés elmaradt, de a hőd felment, szóval biztos volt.Hajrá hajrá! :)

2011. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van itt még vki? Mi lett akkor veletek? Azota biztos anyukák lettetek :) abban a hónapban sikerult végülis?
2017. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!