Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom, hogy van...

Honnan tudhatom, hogy van tüszőrepedésem? Jól tudom, h ogy az ovulációs teszt nem igazolja, hogy meg is reped a tüsző?

Figyelt kérdés
Ennek testi jelei is vannak (pl. elmúlik a petefészek fájdalom > ez azt jelenti, hogy meg is reped a tüsző?) vagy hőmérőzéssel?
2009. febr. 7. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
na erre én is várom a választ... :) Ne haragudj,hogy nem tudok válaszolni! :)
2009. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a megemelkedett ébredési hőmérséklet jelzi a tüszőrepedést. Ez lehet fokozatos és hirtelen is!
2009. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utána olvasgattam...igaz az, hogyha megemelkedik a hőmérséklet és nem esik le az ezt követő 5 napban, akkor volt tüszőrepedésem???
2009. febr. 7. 09:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldd el a görbédet és megmondom.
2009. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok a görbédre!Tedd fel a linkjét!
2009. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ha 21. ciklusnapon elmész egy progeszteron hormonvizsgálatra vérből. Annak értéke jelzi, hogy megrepedt-e.
2009. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Abban az esetben remek indikátor ha a ciklusa halálpontosak.

A dokim szerint mérni kell a hőt + ovulációs tesztet használni, és amikor két csikos az ovu teszt, azt azt követő 7-ik napon kell menni egy hormonvizsgálatra amiből kiderül hogy mi a helyzet.


Egyébként igen, hogyha megemelkedik a hőd, és fennt is marad a mensiig, akkor minden bizonnyal volt peteérésed-repedésed is.

2009. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hálás lennék, ha mondanátok egy-két szót a görbémről. Az első pár nap lemaradt az elején, mert későn kezdtem el mérni, de talán így is ér valamit!


[link]

2009. febr. 7. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a 17.napon megvolt a tüszőrepi ahogy az ovuteszt is mutatta.De ha adhatok egy jó tanácsot ha teheted próbáld meg minden nap egy időben mérni,így pontosabb értékeket kapsz.

Még egy :a ciklus.hu nem mindig jó helyre húzza be a pé idejét.Én az urbia.de oldalban jobban bízom.Próbáld ki!

Ja,még valami a babatervezok.otthona.net itt sok infót találsz ha érdekel.

2009. febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az urbis.de német nyelvű? Németül sajnos nem tudok, pedig jó lenne valami a ciklus.hu helyett.

Az a gond, hogy teljesen eltérő időben kell dolgoznom minden nap és ezért csak kb.így tudtam mérni a hőmat.

Köszi a segítséget!

2009. febr. 8. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!