Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt kb 10...

Menstruáció előtt kb 10 órával voltunk együtt. Nem védekeztünk. Hány százalék esély van arra, hogy teherbe eshet a barátnőm?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elvileg kicsi, de van aki már esett így teherbe. Tehát felesleges a százalékokat latolgatni mert nem tudhatjátok hogy PONT nála bejön-e az arány. Lehet hogy 90% hogy nem lett terhes, viszont arra mi az esély hogy nem esetéeg a maradék 10%-be esett bele?

Gondolom nem kell mondani hogy legközelebb védekezzetek...naponta (valóban naponta!) kiír egy tini olyan kérdést hogy terhes lettem, elvetessem? Csak a fogalmazás mindig más.

Itt, ezen az oldalon is volt aki mentruáció közben esett teherbe, nem is egy. Szóval kicsi az esély, de van.

2011. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom. Mennyi az esélye annak, hogy elég érettek vagytok a szexhez miközben nem védekeztek?
2011. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor elmondom: védekeztünk de az a fránya Óvszer kiszakadt s nem vettük észre! A Párom 2 évig Fogamzás gátlót szedett, sajna felszedett pár kilót(hiába vettünk kis hormontartalmút) s gondoltuk, Hogy más védekezést kipróbálunk. Igaz párszor márt kiszakadt, de észrevettük. Ha most nem lesz baba, akkor Visszatérünk az előző módszerhez! Érett lehetek én úgy gondolom, a párommal 4 éve vagyunk együtt s közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz! Ja esemény utáni tablettáról lebeszélték őt. Mire én meggyőzem, márt késő volt. Ezért érdeklődtem. Még egyszer Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 2. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehát a kérdésben azt írtad nem védekeztetek........
2011. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt hívják kamunak.
2011. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen azt írtam mert a végeredményre voltam kíváncsi. Ha Feltettem volna a kérdést úgy, hogy kiszakadt akkor is ez lett volna a válasz szerintem.


Ja Bár csak kamu lenne!! Én örülnék annak a legjobban!

2011. febr. 3. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért mert kíváncsi voltál a végeredményre, plusz egy mndattal többet írtál ami nem is igaz? Ugyan már kérlek ne vakíts senkit......mondjuk baromira nem számít, ha nem védekeztetek akkor sajnos teszt ha nem jön meg!

Mert igaz hogy a teherbeesés csak 30% akkor is ha valaki pont peteéréskor csinálja, de általában sajnos pont a "nem védekezők de gyereket nem akarók csak feleltlenek" kategória képviselői szoktak beleesni....aki meg nagyon akar, azok meg várakoznak hónapokig, évekig. Tudod, Murphy.....

2011. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A teszt negatív lett! Remélem , Hogy jó a teszt!
2011. febr. 6. 21:40
 9/9 anonim válasza:
0%
furcsa kérdéssel fordulok önhöz én egy 33 éves nő vagyok nem éltem sokat szexuális életet mivel megcsalt a párom most van egy akivel járok már jó ideje vagyunk együtt most 20 án feküdtünk le nemrég . ő erős Durax gumit használt minden elélvezés után újat cserélt és úgy folytattuk ön szerint ha előváladéktól nedves volt a gumi és letörölte úgy tette belém ugye ettől még nem lehetek terhes?? nem szedtem gyógyszer előtte .. félek mert még nem szeretnék terhes lenni :(
2011. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!